Hlavní navigace

HVB Bank garantuje až do konce roku 2007 výši měsíčního poplatku u Konta POHODA

Garantovanou výši měsíčního poplatku až do konce roku 2007 za vedení Konta POHODA nabízí nyní nově HVB Bank. Další velkou výhodou produktu je jednotná cena za výběr z jakéhokoli bankomatu na území České republiky. Tento produktový balíček je určený klientům, kteří aktivně používají svůj účet pro bezhotovostní platby a využívají nástrojů přímého bankovnictví.

Sdílet

Měsíční poplatek za vedení účtu činí 64 Kč a zahrnuje například vydání a vedení mezinárodní debetní karty MasterCard Standard nebo VISA Classic, měsíční zasílání výpisu z účtu či přístup k přímému bankovnictví 24 hodin denně. Klient má zároveň možnost si zdarma nastavit automatický převod nadlimitního zůstatku z Konta POHODA na termínovaný vklad. Za výběr hotovosti z jakéhokoliv bankomatu na území České republiky zaplatí klient jednotnou cenu 9 Kč.

Novinkou u Konta POHODA, které jsme uvedli na trh již v loňském roce, je garantovaná cena, kterou nebudeme měnit minimálně do konce roku 2007. Z průzkumu trhu jsme totiž zjistili, že klienti velmi negativně vnímají „plíživé“ zvyšování cen bankovních služeb, řekl Ivo Kubálek, ředitel odboru segmentového a produktového řízení. Chceme tímto krokem zdůraznit dlouhodobou seriózní a férovou cenovou politiku naší banky. Navazujícím zkvalitněním našeho servisu je pomoc bankovních poradců s administrativou spojenou se změnou účtu a jeho převodem z jiného finančního ústavu do HVB Bank, uzavřel Kubálek.

V případě zájmu o Konto POHODA HVB Bank se mohou klienti obrátit na bezplatnou telefonní linku 800 144 441 nebo také na internetové adrese www.hvb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).