Hlavní navigace

HVB Bank Czech Republic a.s. a Škoda Auto a.s. se staly partnery

Sdílet

• Nová mezinárodní embosovaná kreditní karta VISA Škoda Auto
• Možnost využití až 45 denního bezúročného období
• Z každé bezhotovostní transakce kartou VISA Škoda Auto vrácení 0,3% z hodnoty transakce
• První rok vedení karty zdarma

Společnosti HVB Bank a Škoda Auto dnes oznámily, že společně vydávají mezinárodní embosovanou kreditní kartu VISA Škoda Auto, kterou je možno celosvětově použít pro platby za zboží a služby ve všech obchodních místech s logem VISA.

„Cobrandovaná karta je výsledkem společného úsilí naší banky a společnosti Škoda Auto, která chce členům Škoda Clubu nabídnout originální prémii za jejich důvěru a loajalitu. K vydání této karty není třeba otevřít běžný účet u HVB Bank, není třeba ani vkladu, ani ručitele. Karta umožňuje opakované čerpání úvěru a možnost využití až 45 denního bezúročného období. Z každé bezhotovostní platby kartou VISA Škoda Auto bude vráceno 0,3% z hodnoty celé transakce. Ke kartě je možné objednat i kvalitní doplňkové pojišťovací služby. Karta bude distribuována prostřednictvím obchodníků Škoda Auto zapojených do věrnostního programu Škoda Club,“ řekla Štěpánka Lencová, ředitelka Odboru kreditních karet HVB Bank.

Karta umožňuje neomezené čerpání v rámci úvěrového limitu, přičemž výši měsíční splátky je možno volit individuálně, nejméně však musí činit 10% z celkové dlužné částky. Úvěrový limit je možné získat v rozmezí od 10tis. do 180tis. Kč. S každou splátkou se opět zvyšuje částka použitelného úvěrového limitu. Splátky lze hradit převodem z běžného účtu majitele, inkasním příkazem, nebo poštovní poukázkou. Ke každé kartě je možnost vydání jedné dodatkové karty. První rok banka neúčtuje žádné poplatky ani pro hlavní, ani pro dodatkovou kartu.

„Karta je určena pro fyzické osoby mající vztah ke značce Škoda, tj. pro členy Škoda Clubu a pro zaměstnance společnosti Škoda Auto. Je to další příspěvek do programu péče o zákazníky,“ uvedl Lubomír Kopecký, vedoucí prodeje tuzemsko, centrální Evropa a Asie.

HVB Bank CZ je dceřinou společností rakouské Bank Austria Creditanstalt (BA-CA), která je v rámci skupiny HVB Group odpovědná za trhy v střední a východní Evropě. BA-CA provozuje vedoucí bankovní síť ve střední a východní Evropě s 900 pobočkami v 16 zemích, 21 400 zaměstnanci a 3,5 miliony klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).