Hlavní navigace

HVB Bank a Skanska otevřely nové Centrum financování nemovitostí

P r a h a (1. března 2005) – Od března začíná zájemcům o koupi nemovitostí sloužit první Centrum financování nemovitostí, které je společným projektem HVB Bank a společnosti Skanska CZ. Centrum financování nemovitostí sídlí v Revoluční ulici 7 v Praze 1.

Sdílet

V Centru financování nemovitostí získají zájemci informace o všech bytových projektech, které společnost Skanska nabízí. Centrum se tak stává třetím prodejním místem Realitní kanceláře Skanska v Praze. Klienti si v současnosti mohou vybírat ze sedmi již běžících projektů, které představují zhruba 1136 bytů na různých místech hlavního města. Jedním z nich je například pátá etapa výstavby bytového komplexu Harmonie v Praze 13, jednoho z nejúspěšnějších projektů Skanska posledních let. Informovat se mohou rovněž na čtyři projekty, které Skanska připravuje k uvedení na trh.

Naší snahou je přicházet s takovými službami, které zákazníkovi zjednoduší a urychlí celý proces pořízení nového bytu či domu, vysvětluje důvody vzniku Centra financování nemovitostí Jiří Poletín, výkonný ředitel Divize Project Development společnosti Skanska CZ. A spojením s HVB Bank máme jistotu, že se našim klientům dostane osobního přístupu.

Oproti běžným realitním kancelářím disponuje Centrum také specialisty na financování nemovitostí, hypotečními poradci HVB Bank. Tito kvalifikovaní odborníci jsou od prvního kontaktu s klientem připraveni pomoci s vyřízením celého hypotečního úvěru. Zájemci o hypotéku, která je nejčastějším způsobem financování bytů klienty společnosti Skanska, tak mohou na místě vyhodnotit nejlepší alternativu financování nakupované nemovitosti.

Pro klienty společnosti Skanska je nabízen naší bankou hypoteční úvěr Majordomus se systémem benefitů, které jsou umožněny spoluprací obou společností, doplňuje Jiří Doubravský, ředitel odboru Řízení mobilní distribuční sítě a Financování nemovitostí HVB Bank.

V současnosti nabízí HVB Bank i benefit ve formě zpracování hypotečního úvěru bez poplatku, a to u úvěrů poskytnutých fyzickým osobám k financování bydlení, jejichž žádosti o úvěr budou doručeny bance do 15.5.2005.

Společnost Skanska CZ spolupracuje s HVB Bank již delší dobu. Hypoteční služby tohoto bankovního domu jsou klienty vyhledávány a hypoteční úvěr Majordomus je i odbornou veřejností v rámci různých ocenění pravidelně řazen mezi nejlepší hypoteční produkty na trhu (například 3. místo v odborné anketě Hypotéka roku 2004). Obě společnosti plánují uvést v nejbližší době na trh nový společný finanční produkt, který bude využitelný pro financování všech bytových projektů společnosti Skanska.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).