Hlavní navigace

HSBC uzavřela partnerství s Conseq Investment Management

[Tisková zpráva] HSBC Bank plc – pobočka Praha převádí distribuci podílových fondů HSBC na Conseq Investment Management.

Sdílet

Společnost HSBC Global Asset Management uzavřela se společností Conseq Investment Management, která je licencovaným obchodníkem s cennými papíry, smlouvu týkající se distribuce podílových fondů. Převedení zprostředkovatelské činnosti  HSBC na společnost Conseq Investment Management nesníží kvalitu správy jednotlivých podílových fondů, které budou i nadále obhospodařovány investičními společnostmi skupiny HSBC. Stejně tak nebudou nijak dotčeny majetkové účty klientů, neboť v celém procesu se mění pouze zprostředkovatel. Naopak – stávajícím klientům se navíc otevírá velmi široká paleta možností investování také do dalších podílových fondů nabízených společností  Conseq Investment Management.

HSBC Bank plc – pobočka Praha pokračuje v  rozvoji v oblasti firemního bankovnictví. V této oblasti je její přidaná hodnota vyšší než u místních bank, obzvláště pak v oblasti podpory mezinárodního obchodu. Prostřednictvím své rozsáhlé sítě poskytuje skupina HSBC exportní finanční služby klientům ve více než 88 zemích a teritoriích světa.

Conseq Investment Management, a.s., se sídlem Burzovní palác, Rybná 682/14, 110 05, Praha 1, je licencovaným obchodníkem s cennými papíry, který má dlouhodobé zkušenosti s distribucí investičních produktů a spolupracuje se všemi renomovanými poradenskými společnostmi.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).