Hlavní navigace

HSBC rozšiřuje služby firemního bankovnictví

Mezinárodní bankovní a finanční skupina HSBC dále expanduje v České republice. Prostřednictvím nové pobočky v Brně na Mečové ulici rozšiřuje poskytování služeb firemního bankovnictví také do regionů. Navazuje tak na otevření středoevropského Centra sdílených služeb v Ostravě v říjnu minulého roku.

Sdílet

HSBC, která působí na českém trhu od roku 1997, je největším světovým poskytovatelem služeb firemního bankovnictví. Svým firemním klientům nabízí komplexní služby zahrnující vedení všech typů bankovních účtů, tuzemské a mezinárodní platby, úvěrové služby a obchodování na devizovém a peněžním trhu. „Již delší dobu je jednou z našich hlavních aktivit financování obchodů a služeb spojených s exportními a importními transakcemi. K tomu nám napomáhá silné zázemí v mezinárodním obchodě, informační zdroje skupiny HSBC a globální internetové bankovnictví HSBCnet,“ říká Marek Gestinger, ředitel divize firemního bankovnictví HSBC banky. „Nyní chceme nabídnout naše služby nejen prostřednictvím pražské pobočky, ale postupně i v dalších regionech České republiky,“ dodává Marek Gestinger.

O HSBC

HSBC Bank plc otevřela svou českou pobočku v květnu 1997. Poskytuje komplexní nabídku bankovních služeb zaměřených na velké místní a mezinárodní firmy i osobní investiční produkty pro jednotlivce. Skupina HSBC sídlící v Londýně je jednou z největších bankovních a finančních organizací na světě. Ve svých 10 000 pobočkách v 83 zemích a teritoriích světa poskytuje služby 125 milionům klientů a zaměstnává 315 000 pracovníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).