Hlavní navigace

HSBC ohlásila příchod nového ředitele firemního bankovnictví

[Tisková zpráva] Novým ředitelem divize firemního bankovnictví české pobočky HSBC Bank plc byl jmenován Kent Holt.

Sdílet

Do funkce nastupuje po Andrew Blachovi, který přijal pozici regionálního ředitele firemního bankovnictví v HSBC Bank Middle East Limited v Dubaji.

Před nástupem do HSBC byl Kent Holt partnerem a výkonným ředitelem mezinárodní poradenské společnosti. Více než třináct let pracoval pro ING, kde zastával několik seniorních pozic v rámci střední Evropy. Kromě jiného byl ředitelem firemního bankovnictví v ING Česká republika. Ve své profesní kariéře se dlouhodobě věnuje mezinárodnímu obchodu zejména v odvětvích potravinářského a zpracovatelského průmyslu, a dodávek energií. 

„Kent Holt má rozsáhlé zkušenosti z oblasti firemního bankovnictví, dluhových kapitálových trhů a poradenství při fúzích a akvizicích. Jsem přesvědčen, že bude i nadále úspěšně pokračovat v expanzi firemního bankovnictví v České republice,“ řekl Arjan van den Berkmortel, generální ředitel HSBC Bank plc – pobočka Praha.

HSBC Bank plc otevřela svou českou pobočku v květnu 1997. Poskytuje služby firemního bankovnictví pro korporátní klienty se zaměřením na mezinárodní obchod a zahraniční transakce. Kromě bankovních operací zahrnují služby české pobočky HSBC správu peněz, financování provozního kapitálu a investic, akviziční financování, projektové a exportní financování, devizové obchody, řízení úrokového rizika a faktoring.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).