Hlavní navigace

Hrubé stavby viladomů v Suchdole se dokončují

Začátkem června minulého roku zahájila společnost CENTRAL GROUP výstavbu sedmi bytových domů v lokalitě Výhledy v Praze 6 Suchdole. Čtyři domy budou dokončeny v srpnu a tři v prosinci 2005. V prodeji je 180 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Za nejlevnější byt 1+kk (31 m² vč. balkonu) klienti zaplatí 1,2 milionu korun.

Sdílet

Z architektonického hlediska jsou domy řešeny jako moderní viladomy s maximálním počtem 4 pater. Tři z domů mají dvoupodlažní mezonetový byt se střešní zahradou. Ve všech domech se v přízemí nacházejí terasy s malými předzahrádkami, které jsou ideální pro rodiny s dětmi.

V této lokalitě je již 40% bytů prodáno. komentuje prodejní výsledky David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a dodává: K nejžádanějším možnostem financování bytů patří úvěrový program 100.000 + SPLÁTKY. Při akontaci 100.000 Kč mohou klienti měsíčně splácet při pořízení bytu 1+kk, v případě lokality Výhledy, 6.824 Kč.

Mimořádná akční nabídka – luxusní provedení v základní ceně bytů a domů – byla pro velký zájem klientů prodloužena do konce února 2005. Například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře jsou nyní samozřejmostí ve všech připravovaných a realizovaných lokalitách bytů a rodinných domů v nabídce CENTRAL GROUP.

Při koupi bytu získávají nyní noví klienti zdarma jako bonus možnost využívání systému velmi pokročilých datových rozvodů. Tento systém umožňuje například vysokorychlostní připojení k internetu a příjem satelitního televizního signálu. Zahrnuje také zabezpečení jednotlivých bytů s možností připojení na pult centralizované ochrany. U vstupu do bytového domu je navíc osazena kamera a v bytech je provedena příprava pro instalaci videotelefonu.

Praha 6 patří mezi nejprestižnější adresy na území hlavního města. Městská část Suchdol oplývá spoustou zeleně a patří mezi nejklidnější lokality s krásným výhledem na Prahu. V okolí je základní občanská vybavenost s veškerou další infrastrukturou nedalekých Dejvic. Blízko lokality Výhledy se nachází pošta, školy, Česká zemědělská univerzita, zdravotní středisko, sportovní areál s plaveckým bazénem, restaurace a samoobsluhy. Areál ohraničují ulice Kosova a K Horoměřicům.

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

Miluše Netolická
obchodní ředitelka CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).