Hlavní navigace

Home Credit na Vánoce opět naděluje bonus 1 000 Kč

Společnost Home Credit připravila i letos pro své zákazníky speciální předvánoční nabídku. Všichni klienti, kteří k nákupu zboží využijí speciální vánoční úvěr a řádně uhradí čtyři pravidelné splátky, získají bonus ve výši 1 000 Kč. Tato nabídka navazuje na loňskou úspěšnou akci, v jejímž rámci vyplatil Home Credit svým klientům formou bonusů téměř 4,5 milionu korun. Akce běží v obchodní síti až do konce roku.

Speciální bonus ve výši 1 000 Kč k vánočnímu úvěru získají zákazníci Home Creditu za jakýkoliv nákup na splátky v široké síti obchodních partnerů. Zahrnuje jak prodejce spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, tak obchody s dalšími oblíbenými vánočními dárky, jako jsou například sportovní potřeby či nábytek. Nabídka Home Creditu platí až do konce roku, takže se vztahuje i na povánoční výprodeje mezi svátky.

„Letošní vánoční akce navazuje na loňskou nabídku, která se u spotřebitelů setkala s velkým ohlasem. Klientům jsme za vánoční nákupy na splátky vyplatili bonusy v celkové výši 4,5 milionu korun. Home Credit tímto způsobem vloni zpříjemnil Vánoce více než čtyřem tisícům rodin,“ říká Martin Vetýška, obchodní ředitel společnosti Home Credit a. s., a dodává: „Očekáváme, že před letošními Vánoci bude tradičně největší zájem o spotřební elektroniku. Stále více v kurzu je také výpočetní technika a internetové technologie. K hitům letošního roku budou patřit zejména LCD televizory a DVD rekordéry, jejichž cena oproti loňskému roku výrazně klesla. Oblíbeným dárkem pro děti a mladé budou podle předpokladů MP4 přehrávače, notebooky či inovované mobilní telefony.“


Vánoční úvěr s tisícikorunovým bonusem už za 84 korun měsíčně
Vánoční spotřebitelský úvěr si může klient nastavit podle svých individuálních potřeb. Sjednat jej lze ve standardní výši od 3 000 do 100 000 Kč, a to i s nulovou akontací. Délku splácení si klient volí od 9 do 60 měsíců, minimální výše splátky se tak pohybuje už od 84 korun. K uzavření úvěrové smlouvy standardně stačí dva doklady totožnosti.
Aby Vánoce a dárky přinesly jen hezké vzpomínky, je možné jakoukoliv variantu vánočního úvěru doplnit pojištěním proti neschopnosti splácet ve dvou typech: balíček A chrání klienta pro případ pracovní neschopnosti či invalidity způsobené nemocí nebo úrazem a rovněž se vztahuje na úmrtí následkem úrazu. Balíček B pokrývá všechny uvedené situace a navíc chrání klienta i pro případ ztráty zaměstnání.
Podmínkou pro výplatu bonusu je zejména to, aby klient řádně uhradil čtyři pravidelné splátky a neměl problémy s plněním svých závazků vůči Home Creditu ani v minulosti. Při splnění těchto podmínek klient obdrží poukázku na slevu 1 000 Kč, kterou může uplatnit do konce listopadu 2008 během svého dalšího nákupu v prodejně, a to standardně prostřednictvím kreditní karty Home Credit. Pokud klient kreditní kartu nevlastní, může vyčerpat bonus formou jednorázové slevy při nákupu.