Hlavní navigace

Home Credit na Vánoce opět naděluje bonus 1 000 Kč

Společnost Home Credit připravila i letos pro své zákazníky speciální předvánoční nabídku. Všichni klienti, kteří k nákupu zboží využijí speciální vánoční úvěr a řádně uhradí čtyři pravidelné splátky, získají bonus ve výši 1 000 Kč. Tato nabídka navazuje na loňskou úspěšnou akci, v jejímž rámci vyplatil Home Credit svým klientům formou bonusů téměř 4,5 milionu korun. Akce běží v obchodní síti až do konce roku.

Sdílet

Speciální bonus ve výši 1 000 Kč k vánočnímu úvěru získají zákazníci Home Creditu za jakýkoliv nákup na splátky v široké síti obchodních partnerů. Zahrnuje jak prodejce spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, tak obchody s dalšími oblíbenými vánočními dárky, jako jsou například sportovní potřeby či nábytek. Nabídka Home Creditu platí až do konce roku, takže se vztahuje i na povánoční výprodeje mezi svátky.

„Letošní vánoční akce navazuje na loňskou nabídku, která se u spotřebitelů setkala s velkým ohlasem. Klientům jsme za vánoční nákupy na splátky vyplatili bonusy v celkové výši 4,5 milionu korun. Home Credit tímto způsobem vloni zpříjemnil Vánoce více než čtyřem tisícům rodin,“ říká Martin Vetýška, obchodní ředitel společnosti Home Credit a. s., a dodává: „Očekáváme, že před letošními Vánoci bude tradičně největší zájem o spotřební elektroniku. Stále více v kurzu je také výpočetní technika a internetové technologie. K hitům letošního roku budou patřit zejména LCD televizory a DVD rekordéry, jejichž cena oproti loňskému roku výrazně klesla. Oblíbeným dárkem pro děti a mladé budou podle předpokladů MP4 přehrávače, notebooky či inovované mobilní telefony.“


Vánoční úvěr s tisícikorunovým bonusem už za 84 korun měsíčně
Vánoční spotřebitelský úvěr si může klient nastavit podle svých individuálních potřeb. Sjednat jej lze ve standardní výši od 3 000 do 100 000 Kč, a to i s nulovou akontací. Délku splácení si klient volí od 9 do 60 měsíců, minimální výše splátky se tak pohybuje už od 84 korun. K uzavření úvěrové smlouvy standardně stačí dva doklady totožnosti.
Aby Vánoce a dárky přinesly jen hezké vzpomínky, je možné jakoukoliv variantu vánočního úvěru doplnit pojištěním proti neschopnosti splácet ve dvou typech: balíček A chrání klienta pro případ pracovní neschopnosti či invalidity způsobené nemocí nebo úrazem a rovněž se vztahuje na úmrtí následkem úrazu. Balíček B pokrývá všechny uvedené situace a navíc chrání klienta i pro případ ztráty zaměstnání.
Podmínkou pro výplatu bonusu je zejména to, aby klient řádně uhradil čtyři pravidelné splátky a neměl problémy s plněním svých závazků vůči Home Creditu ani v minulosti. Při splnění těchto podmínek klient obdrží poukázku na slevu 1 000 Kč, kterou může uplatnit do konce listopadu 2008 během svého dalšího nákupu v prodejně, a to standardně prostřednictvím kreditní karty Home Credit. Pokud klient kreditní kartu nevlastní, může vyčerpat bonus formou jednorázové slevy při nákupu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).