Hlavní navigace

Hokejoví fanoušci přispěli čtvrt milionu korun na charitu

Díky charitativní sbírce, která je součástí projektu Jde se na hokej, bylo vybráno již 255 355 Kč. Peníze ze sbírky získají děti z dětských domovů na rozvoj sportu. Sbírka začala 30. kolem a potrvá až do konce základní části Tipsport hokejové extraligy.

Sdílet

Charitativní sbírka „Jde se na hokej“ motivuje diváky k návštěvě stadionů. Princip sbírky je jednoduchý – za každého diváka, který navštíví extraligové utkání, uhradí partneři projektu – Budějovický Budvar, Česká pojišťovna, Český Telecom a Tipsport – 1 korunu ve prospěch charitativních projektů.

Návštěvníci extraligových stadionů podpoří svou účastí na hokejovém utkání konkrétní dětský domov ve svém okolí. Každý z nich obdrží po skončení sbírky šek, který bude vystaven na všech 14-ti extraligových stadionech od začátku až do konce trvání sbírky. Fanoušci si tak budou moci přímo na stadionu ověřit, jak velkou částkou podpořili „jejich“ dětský domov.

Dětské domovy použijí peníze z charitativní sbírky Jde se na hokej na nákup sportovního vybavení. Některé dětské domovy navštíví spolu s partnery Tipsport extraligy i samotní hokejisté.

Zkrátka nepřijdou ani fanoušci extraligových klubů, kteří svou účastí na hokejových utkáních pomohou vybrat nejvíce peněz. Kromě výbavy na fandění získají možnost účastnit se speciálního tréninku s jejich klubem. Informace o aktuálním stavu sbírky a částkách, které vybrali jednotlivé kluby, najdete na www.jsnh.hokej.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).