Hlavní navigace

Hana Kovářová jmenována ředitelkou oddělení Business Development

Od 1. srpna 2008 posílila vedení DIRECT Pojišťovny ředitelka nově vytvořeného oddělení Business Development Hana Kovářová. Dosavadní senior produktová manažerka DIRECT Pojišťovny bude na nové pozici odpovědná za vývoj a analýzu produktů, správu produktového portfolia, produktovou metodiku a za strategii a rozvoj dalších prodejních kanálů.

Sdílet

„Vytvoření nového oddělení Business Development, které bude součástí Obchodní a Marketingové divize DIRECT Pojišťovny, je plně v souladu s naší strategií. Tuto oblast vnímám jako klíčovou a vidím zde vysoký potenciál růstu společnosti“, říká ředitelka obchodu a marketingu DIRECT Pojišťovny Klaudia Tóthová.

Hana Kovářová absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. První pracovní zkušenosti získala již při studiu ve společnostech T-Mobile, a.s. (tehdy Radiomobil, a.s.) a Accenture, kam nastoupila i po ukončení studia. V roli business konzultanta pracovala na projektech pro Českou pojišťovnu, kde pomáhala s projektem transformace pojišťovny včetně přechodu na nový informační systém. Začátkem srpna 2006 nastoupila Hana Kovářová do DIRECT Pojišťovny na pozici senior produktová manažerka.

Nová Business Development ředitelka DIRECT Pojišťovny hovoří plynně anglicky, domluví se také španělsky a německy. Mezi její zájmy patří cestování a sport.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).