Hlavní navigace

GTS Novera ruší všechny datové limity u služby Novera duo expres

Praha, 5. června 2007 – Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera zrušil s platností od 1. června veškeré datové limity (FUP - Fair User Policy) u své služby Novera duo expres. Ta kombinuje standardní telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu a je určena pro nejmenší firmy, živnostníky a domácí kanceláře. Noví zákazníci i stávající uživatelé tak již nejsou jakkoliv omezováni množstvím přenesených dat. V rámci zaváděcí nabídky je navíc možné získat variantu s připojením k internetu o rychlosti 3 Mbit/s včetně telefonní služby za měsíční paušál 645 Kč.

Sdílet

„Malé firmy i domácí uživatelé, kteří využívají připojení k internetu jako důležitý pracovní nástroj, jej musí mít dostupné v garantované kvalitě a rychlosti kdykoliv potřebují,“ říká Tomáš Budník, ředitel komerční divize společnosti GTS Novera. „Právě proto jsme se rozhodli, že u služby Novera duo expres zrušíme datové limity pro objem stahovaných dat. Naši zákazníci tak nejsou vázáni žádnými omezeními a mohou plně využít výhod vysokorychlostního připojení – kdykoliv a v jakémkoli množství.“ Zrušení FUP platí pro všechny varianty služby Novera duo expres a týká se jak nových, tak stávajících zákazníků. Veškeré ostatní parametry služby Novera duo expres zůstávají v platnosti.

Jen jeden účet, stejné číslo

Služba Novera duo expres je podobně jako služba Novera komplet office založena na zpřístupnění místního metalického vedení (LLU) dominantního operátora, které si GTS Novera pronajala a upravila zcela pro potřeby svých zákazníků. Těm tak odpadá nutnost při platbě za odebírané telekomunikační služby hradit paušál za pronájem telekomunikační linky dominantnímu operátorovi, se kterým nyní mohou zcela zrušit svůj smluvní vztah. Za využívaní hlasové a internetové služby Novera duo expres tak platí pouze jeden účet jednomu operátorovi. Při přechodu od dominantního operátora ke společnosti GTS Novera zákazníci navíc nepřichází o své telefonní číslo. To jim je do sítě GTS Novera přeneseno.

Rychlé připojení, nízké ceny

Internetové připojení je nabízeno ve čtyřech variantách od rychlosti 2048/384 kbit/s do 8192/512 kbit/s.

Připojení k internetu
Rychlost připojení k internetu (kbit/s) Cena za instalaci (Kč) Standardní měsíční cena (Kč) Akční nabídka do 31.8.2007 (Kč) FUP (GB)
2048/384  –1  –695  –645 Není aplikováno
3072/384  –1  –795  –645 Není aplikováno
4096/512  –1  –895  –895 Není aplikováno
8192/512  –1  –1250  –1250 Není aplikováno

Společně s rychlým připojením k internetu nabízí služba Novera duo expres levné volání. Hovorné do pevné sítě je za 0,88 Kč/min, do mobilní pak za 3,80 Kč/min. Zřízení služby je velmi snadné díky možnosti on-line objednání a využití samoinstalační sady. Minimální hovorné v rámci služby Novera duo expres je 200 Kč měsíčně.

Akční nabídka: 3 Mbit/s za 645 Kč měsíčně včetně telefonní služby

V rámci zaváděcí akce, která platí do konce srpna tohoto roku, je možné získat variantu s připojením k internetu o rychlosti 3072/384 kbit/s včetně telefonní služby za měsíční paušál 645 Kč – tedy za stejnou cenu, za jakou je nyní nabízena rychlost 2 Mbit/s. Tato cena pak platí po celou dobu trvání smlouvy, která je uzavřena na 18 měsíců. Zákazník v takovém případě rovněž získá aktivaci služby za 1 Kč a má možnost volby buď modemu nebo přenesení čísla opět za 1 Kč.

Dostupnost služby Novera duo expres

Služba Novera duo expres je v současné době přístupná zákazníkům v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci, Ostravě, Pardubicích, Plzni a Praze. V nejbližší době rovněž přibudou města Jihlava, Olomouc, Karlovy Vary, Kolín, Nymburk, Ústí nad Labem, Zlín a další.

Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).