Hlavní navigace

GTS Novera rozšiřuje pokrytí služby Novera duo expres

Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera rozšiřuje dostupnost své služby Novera duo expres. Od konce minulého týdne je výhodná kombinace standardní telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu nově přístupná také zákazníkům v Karlových Varech, Jihlavě, Kolíně a Ústí nad Labem. V Českých Budějovicích, Pardubicích a Plzni pak došlo k rozšíření stávajícího pokrytí. Služba Novera duo expres je určena pro nejmenší firmy, živnostníky a domácí kanceláře a neexistují u ní limity pro objem přenesených dat.

Sdílet

Kombinovaný balíček připojení k internetu a pevné telefonní linky tedy mohou nyní využívat zákazníci v těchto městech České republiky: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Karlovy Vary, Jihlava, Kolín a Ústí nad Labem. Vedle zmíněných lokalit bude služba Novera duo expres od září přístupná i zákazníkům v Olomouci, Zlíně, Nymburku a Benešově. Ve stávajících lokalitách navíc bude postupně docházet k dalšímu rozšiřování pokrytí.

Jen jeden účet, stejné číslo

Služba Novera duo expres je podobně jako služba Novera komplet office založena na zpřístupnění místního metalického vedení (LLU) dominantního operátora, které si GTS Novera pronajala a upravila zcela pro potřeby svých zákazníků. Těm tak odpadá nutnost při platbě za odebírané telekomunikační služby hradit paušál za pronájem telekomunikační linky dominantnímu operátorovi, se kterým nyní mohou zcela zrušit svůj smluvní vztah. Za využívaní hlasové a internetové služby Novera duo expres tak platí pouze jeden účet jednomu operátorovi. Při přechodu od dominantního operátora ke společnosti GTS Novera zákazníci navíc nepřichází o své telefonní číslo. To jim je do sítě GTS Novera přeneseno.

Rychlé připojení, nízké ceny

Internetové připojení je nabízeno ve čtyřech variantách od rychlosti 2048/384 kbit/s do 8192/512 kbit/s. Pro všechny varianty služby Novera duo expres platí, že u nich neexistují limity pro objem stahovaných dat. „Uživatelé tak nejsou vázáni žádnými omezeními a mohou plně využívat výhod vysokorychlostního připojení bez jakýchkoli limitů na přenesení dat,“ doplňuje Tomáš Budník, ředitel komerční divize společnosti GTS NOVERA a.s.

Rychlost připojení k internetu (kbit/s) Cena za instalaci (Kč) Standardní měsíční cena (Kč) Akční nabídka do 31.8.2007(Kč) FUP (GB)
2048/384 1,– 695,– 645,– Není aplikováno
3072/384 1,– 795,– 645,– Není aplikováno
4096/512 1,– 895,– 895,– Není aplikováno
8192/512 1,– 1250,– 1250,– Není aplikováno

Společně s rychlým připojením k internetu nabízí služba Novera duo expres levné volání. Hovorné do pevné sítě je za 0,88 Kč/min, do mobilní pak za 3,80 Kč/min. Zřízení služby je velmi snadné díky možnosti on-line objednání a využití samoinstalační sady. Minimální hovorné v rámci služby Novera duo expres je 200 Kč měsíčně.

Akční nabídka: 3 Mbit/s za 645 Kč měsíčně včetně telefonní služby

V rámci běžící akční nabídky akce, která platí do konce srpna tohoto roku, je možné získat variantu s připojením k internetu o rychlosti 3072/384 kbit/s včetně telefonní služby za měsíční paušál 645 Kč – tedy za stejnou cenu, za jakou je nyní nabízena základní rychlost 2 Mbit/s. Tato cena pak platí po celou dobu trvání smlouvy, která je uzavřena na 18 měsíců. Zákazník v takovém případě rovněž získá aktivaci služby za pouhou 1 Kč a má možnost volby buď modemu nebo přenesení čísla opět za 1 Kč.

Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).