Hlavní navigace

GTS NOVERA představuje novou nabídku služeb ADSL s vyšší rychlostí již od 395 korun měsíčně

Praha, 31. ledna 2006 – Český celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera změní od 1. února strukturu nabízených služeb ADSL. V nové nabídce přibudou připojení o rychlosti 3072/256 kb/s a 4096/512 kb/s. Dosud nejpomalejší připojení 256/64 kb/s již nabízeno nebude. Do 31. března mohou noví zákazníci využít akční nabídky – při uzavření smlouvy na 12 měsíců získají aktivaci služby za jednu korunu, v případě smlouvy na 18 měsíců dostanou navíc za další korunu i koncové zařízení (modem). Vysokorychlostní připojení k Internetu může zákazník GTS Novera získat již za 395 Kč měsíčně.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Portfolio je rozděleno na dvě řady služeb ADSL podle jejich typického užití. Služby Novera DSL Basic jsou určeny především menším firmám a domácím uživatelům. Mají agregaci 1:50. Podle typu služby je uplatňován buď měsíční limit pro přenesená data nebo je služba z hlediska objemu přenesených dat neomezená a je u ní použita fair user policy. Řada služeb Novera DSL Profi je optimalizována pro potřeby firem, proto u ní zůstává zachována agregace 1:20. Ta uživatelům garantuje stabilnější rychlost přenosu dat, která je pro firemní využití klíčová. V případě těchto služeb navíc není uplatňována fair user policy ani limit přenesených dat.

Zároveň s uvedením nové nabídky zvýší GTS Novera rychlost připojení stávajícím uživatelům služeb ADSL. Zvýšení rychlosti proběhne nejpozději do konce května a bude dvoj- až čtyřnásobné, podle varianty služby, kterou zákazník využívá. U služeb s limitem pro přenesená data dochází ve většině případů ke zvýšení tohoto limitu. Stávající měsíční poplatek za službu a agregace zůstávají beze změny.

Společnost GTS Novera je celonárodní telekomunikační operátor. Vznikla v roce 2005 sloučením dvou vedoucích alternativních telekomunikačních operátorů, GTS CZECH, a.s. a Aliatel a.s. GTS Novera poskytuje v garantované kvalitě komplexní portfolio hlasových, datových a internetových služeb. GTS Novera je členem silného mezinárodního telekomunikačního uskupení GTS CE Holdings. B.V., které je součástí mezinárodního finančního holdingu GML Limited. Společnost má v současné době cca 550 zaměstnanců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).