Hlavní navigace

GTS international se mění v GTS Travel

Cestovní kancelář GTS international, která se doposud zaměřovala zejména na studentské a mládežnické cestování, mění od března svůj název na GTS Travel. GTS současně rozšiřuje své zaměření na všechny nezávislé cestovatele bez ohledu na jejich věk. Také na internetu bude společnost od března používat novou webovou adresu www.gtstravel.cz. Ostatní kontaktní údaje zůstávají nezměněny.

Sdílet

„Jsme součástí skupiny GTS Travel Group, působící v dalších 5 zemích Evropy a změnou názvu chceme také podpořit naše zaměření na oblast cestování,“ vysvětluje Toni Brandi, generální ředitel společnosti. „V ČR působíme 17 let. Za tu dobu studenti, kteří s námi na počátku cestovali, odrostli a mají své rodiny. A změna názvu by je měla upozornit na fakt, že naše nabídka, která se v minulosti omezovala hlavně na studenty, je nově přístupná všem nezávislým cestovatelům, bez ohledu na jejich věk,“ dodává Brandi.

GTS Travel je součástí skupiny GTS Travel Group, působící na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a Srbsku. Mezi partnery GTS Travel patří např. Austrian Airlines, Alitalia, pojišťovna UNIQA, SKY Europe nebo Eurolines. GTS Travel i nadále zůstává jedním z hlavních zprostředkovatelů programu Work & Travel pro Českou republiku. GTS také patří mezi cestovní kanceláře, které jako první v ČR začaly uvádět kompletní ceny letenek, včetně všech tax a poplatků. Také v případě letních a lyžařských cestovatelských balíčků, jazykových kurzů a dalších služeb GTS vyznává pravidlo „férové ceny“, která nikdy nesmí být navyšována o skryté poplatky. GTS Travel provozuje také server Levneletenky.cz.

O GTS Travel

GTS Travel, spol. s r. o., je cestovní kancelář specializující se na poskytování služeb nezávislým cestovatelům. Mezi produkty, které GTS Travel nabízí, patří letenky, letní a zimní balíčky, jazykové a pracovní pobyty v zahraničí, autobusové jízdenky nebo cestovní pojištění. GTS Travel působí na českém trhu 17 let, je součástí skupiny GTS Travel Group (Slovensko, v Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko a Srbsko). Více informací naleznete na www.gtstravel.cz nebo www.levneletenky.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).