Hlavní navigace

Časopis Global Finance: mBank je nejlepší internetovou bankou v České republice, na Slovensku a v Polsku

[Tisková zpráva] Prestižní odborný časopis Global Finance ocenil v soutěži World´s Best Internet Banks 2011 mBank jako nejlepší internetovou banku v České republice. Stejné ocenění získala mBank i v minulém ročníku soutěže a letos tak obhájila svou pozici lídra na trhu internetového bankovnictví.

Sdílet

V letošním ročníku soutěže pořádané odborným časopisem Global Finance vedle české mBank uspěla i slovenská a polská mBank, které vyhrály titul Nejlepší internetová banka ve svých zemích.

Odborná porota soutěže, složená z celosvětově uznávaných odborníků z oblasti retailového i korporátního bankovnictví, posuzovala banky na základě kritérií jako jsou například strategie akvizice a obsluhy on-line zákazníků, úspěch v získávání internetových klientů, procentuální zastoupení on-line zákazníků na celkovém klientském portfoliu, šíři nabídky produktů dostupných skrze internet, ale také design a především funkčnost webových stránek.

„Velmi nás těší, že i letos obhájila mBank svou pozici lídra na trhu internetového bankovnictví. Těší nás to o to více, že jsme uspěli nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku,“ komentuje získané ocenění Janusz Mieloszyk, generální ředitel mBank pro Českou republiku a Slovensko. „ Jsem přesvědčen, že právě rychlé a pohodlné internetové bankovnictví je budoucností bankovních služeb,“ dodává Janusz Mieloszyk.

mBank je jak v Čechách tak na Slovensku opakovaně oceňována v anketách veřejnosti, podnikatelů i odborné veřejnosti. V roce 2011 získala česká mBank druhé místo v anketě Zlatý měšec a celkem čtyři ocenění v hlasování veřejnosti, podnikatelů i odborníků Zlatá koruna. Na Slovensku byl běžný účet mKONTO oceněn jako nejlepší v anketě Zlatá minca, kde vyhrál jak v hlasování veřejnosti, tak i v anketě odborníků.  Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).