Hlavní navigace

Global Custodian označil ING Bank jako Top Rated

Praha, 9. ledna 2007 – Global Custodian, vedoucí publikace v sektoru služeb správy cenných papírů (custody), zveřejnila výsledky průzkumu „2006 Global Custodian Agent Banks in Emerging Markets“. ING Bank dosáhla v České Republice vynikajících výsledků.

Sdílet

Na trzích střední a východní Evropy v segmentu služeb pro zahraniční klienty získala ING Bank nejvyšší hodnocení „Top Rated“ v České republice a v Polsku. Druhé nejvyšší hodnocení „Commended” jí bylo uděleno ve všech ostatních zemích střední a východní Evropy, kde poskytuje služby správy cenných papírů, tedy v Bulharsku, Maďarsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku a Ukrajině.

V oblasti custody služeb domácím klientům žádná banka v České republice nezískala ohodnocení „Top Rated“. ING Bank získala status „Commended“. Publikace Global Custodian je považovaná za relevantní a kredibilní zdroj v komunitě profesionálů v custody. Průzkum je založen na sběru a vyhodnocení velkého množství odpovědí stávajících klientů všech společností nabízejících tuto službu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).