Hlavní navigace

Generali přichází s cestovním pojištěním prostřednictvím mobilního telefonu

Podobně jako je nabízen cestovními kancelářemi pobyt na poslední chvíli (last moment), nabízí nyní Generali Pojišťovna a. s. ve spolupráci se společností SATUM CZECH s.r.o. cestovní pojištění nejrychlejší možnou cestou – mobilním telefonem formou SMS nebo přes WAP. Novinky nesou označení SMS Tour a WAP Tour. Jejich cílem je nabídnout cestovní pojištění a tedy jistoty na cestách i těm, kteří se z různých důvodů nemohli včas pojistit nebo také těm, kteří jednoduše preferují alternativní způsoby moderní komunikace.

Sdílet

SMS Tour umožňuje zájemci o cestovní pojištění zasláním jednoduché textové zprávy předat provozovateli tohoto systému základní osobní údaje a údaje o své cestě. Na základě této zprávy ihned obdrží zpět sms, která obsahuje číslo pojištění, pojistné období, výši pojistného, číslo účtu pro zaplacení pojistného, variabilní symbol platby a také samozřejmě název asistenční služby a telefonický kontakt na ni.

V případě pojistné události použije klient tyto informace uložené ve svém mobilním telefonu a aniž by musel mít k dispozici jakýkoliv vytisknutý průkaz či smlouvu, kontaktuje asistenční centrálu, která pak následně zařídí vše potřebné.

WAP Tour je obdobou známého a čím dál více oblíbeného on-line sjednání cestovního pojištění přes internet. V tomto případě prostřednictvím mobilního telefonu a služby WAP. Postup je stejně jednoduchý jako při sjednávání pojištění pomocí sms textu. Zájemce o cestovní pojištění u Generali se může, prostřednictvím aktivovaného WAP systému ve svém mobilním telefonu, připojit na stránky wap.satum.cz a prostřednictvím této aplikace si také on-line sjednat cestovní pojištění aniž by musel mít k dispozici počítač.

Veškeré další informace jsou k dispozici na www.generali.czwww.satum.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).