Hlavní navigace

Generali Pojišťovna a.s. pojistila CK Vítkovice Tours

Jedním ze základních kritérií při výběru cestovní kanceláře, které svěříme nejen svoji dovolenou, ale především finanční prostředky, by mělo být její pojištění proti úpadku. Vzhledem k tomu, že dosavadní systém, založený na existenci a fungování poolu pojišťoven ke dni 31. 12. 2003 zaniká, vyvstává otázka, kdo a za jakých podmínek bude pojišťovat cestovní kanceláře proti úpadku, dle zákona 159/99 Sb.

Sdílet

Generali Pojišťovna a.s., která má dlouholeté zkušenosti s pojišťováním cestovních kanceláří proto s předstihem připravila nabídku svých produktů pro cestovní kanceláře. „Jsme připraveni uzavírat pojistné smlouvy s finančně zdravými cestovními kancelářemi. Co je ale nejdůležitější informace pro naše klienty, že máme již pro tyto účely smlouvu se zajišťovnou“, uvedl na včerejší tiskové konferenci v Praze Zdeněk Janata, vedoucí skupiny pojištění úvěrů a záruk z pojišťovny Generali. Současně představil novinářům první cestovní kancelář, kterou Generali pro rok 2004 pojistila -VÍTKOVICE TOURS.

Spolupráci s pojišťovnou Generali zvolila CK VÍTKOVICE TOURS po pečlivém výběru. Vedla ji k tomu skutečnost, že jako největší český touroperátor pro Chorvatsko cítí vysokou odpovědnost za nabízené služby. CK VÍTKOVICE TOURS patří v současné době k pěti největším cestovním kancelářím v České republice. „Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli právě pro pojišťovnu Generali, bylo její silné postavení na evropském trhu a mezinárodní zkušenosti“, řekl ing. Radovan Glaic, marketingový ředitel VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).