Hlavní navigace

GE Money Bank zpřístupní další depozitní bankomaty

GE Money Bank rozšiřuje inovativní službu, která umožňuje vklad hotovosti na účet prostřednictvím bankomatu. Nově budou moci klienti ukládat peníze do depozitního bankomatu v Hradci Králové, kde je služba zpřístupněna od pátku 16. října nonstop, a v Ostravě, kde je služba zpřístupněna od úterý 20. října s dostupností kdykoliv mezi 6 a 24hod. Depozitní bankomat mohli zatím využívat pouze zákazníci banky v Praze.

Sdílet

Vkládat peníze na účet prostřednictvím bankomatu mohou nově klienti GE Money Bank v Hradci Králové a Ostravě

Zájem klientů o využití našeho depozitního bankomatu během provozu v Praze je značný. Meziroční nárůst je možné počítat v desítkách procent. Výrazný růst vykazuje jak počet vkladů, tak průměrná částka vkladu. Tento fakt je pro nás dostatečným důkazem toho, že klienti tuto službu vyhledávají a oblíbili si ji. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozšiřovat počet depozitních bankomatů a nyní jsme zpřístupnili další v Hradci Králové a Ostravě, řekla Alice Škývarová, manažerka bankomatové sítě GE Money Bank.

Doposud byl depozitní bankomat GE Money Bank nainstalovaný pouze v Praze na Floře. Depozitní bankomaty jsou nově k dispozici také klientům v Hradci Králové a v Ostravě, a to od 16., resp. 20. října. Oba jsou situovány v prostorách velkých nákupních center, kde mohou posloužit i jednotlivým obchodům pro vkládání denních tržeb na svůj účet. V Hradci Králové jej klienti naleznou na adrese: obchodní centrum Futurum, Brněnská 1825/23a. V Ostravě pak je bankomat instalován v prostorách obchodního centra Futurum v ulici Novinářská 6a.

Nově zpřístupněné depozitní bankomaty jsou konkrétně umístěny v samoobslužné zóně a jsou tudíž přístupné i mimo otevírací dobu pobočky. Snahou GE Money Bank je, aby byly bankomaty dostupné 24 hodin po 7 dní v týdnu. V některých lokalitách, např. v obchodních centrech, se však můžeme setkat s omezenou otevírací dobou. „Věřím, že prostřednictvím rozšiřování sítě depozitních bankomatů a díky jejich časově flexibilní využitelnosti přinášíme našim klientům ještě větší komfort a pohodlí při manipulaci s jejich financemi. Vkládat hotovost na depozitním bankomatu mohou v tuto chvíli pouze držitelé debetní či kreditní karty GE Money Bank, vybírat hotovost může kterýkoli majitel platební karty typu MasterCard, VISA nebo Diners,“ dodává Alice Škývarová.

Výhody depozitních bankomatů

  • Jednoduchost – stejně jednoduché jako výběr peněžní hotovosti
  • Bezpečnost – bankomatu i transakce
  • Časová úspora – žádné čekání na přepážce
  • Další služby – dotaz na zůstatek klientovy hotovosti, výběr hotovosti, služba INFOLIMIT, příkaz k úhradě, změna PIN
  • Možnost snadné úhrady splátky kreditní karty
  • Snadná a finančně výhodná správa denní tržby podnikatelů a menších a středních podniků
  • U vkladu na běžný účet je částka připsána okamžitě. Vkládá-li klient hotovost po 19:00, o víkendu nebo svátcích, bude připsána na klientův účet následující pracovní den. Splátka kreditní karty nejpozději do dvou pracovních dnů
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).