Hlavní navigace

GE Money triumfovala v soutěži Zlatá koruna - získala 7 ocenění

V letošním ročníku soutěže Zlatá koruna zaznamenala GE Money se svými produkty historický úspěch. Podařilo se jí zabodovat v sedmi kategoriích a podnikatelské konto Genius Business Active od GE Money Bank a leasing Program Plus od GE Money Auto navíc získaly ocenění nejvyšší – Zlatou korunu. Odborná porota svými hlasy také ocenila konto Genius Active, Konsolidaci půjček, podnikatelskou kartu MoneyCard Business a hned dvakrát novinku Refinancování hypoték. V soutěži Zlatá koruna jsou vybírány nejlepší finanční produkty roku na českém trhu.

Doba čtení: 3 minuty

Cílem soutěže Zlatá koruna je ocenit nejlepší finanční produkty na českém trhu. V letošním pátém ročníku byl přihlášen rekordní počet produktů, které hodnotila nezávislá odborná porota – Finanční akademie, složená z finančních odborníků a publicistů.

Genius Business Active – Zlatá koruna
Jedním z nejvýše oceněných produktů letošního ročníku Zlaté koruny se stalo konto Genius Business Active. „Ocenění poroty nás potěšilo a potvrzuje správnou volbu více než 5000 spokojených podnikatelů, kteří si během 3 měsíců naše konto Genius Business Active založili,“ říká Radomil Štumpa, ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank.

Podnikatelské konto Genius Business Active s jedním výhodným paušálním poplatkem představila GE Money Bank na začátku letošního roku. Jeho výhodou je, že klient neplatí poplatky zvlášť za jednotlivé transakce. Podnikatelé tak především výrazně ušetří a mají kontrolu nad svými finančními výdaji.

Program Plus – Zlatá koruna
Společnost GE Money Auto zatím v každém dosavadním ročníku soutěže získala alespoň jedno ocenění a nejinak tomu je i v letošním roce. V kategorii Leasing obsadil nejvyšší příčku produkt Program Plus. Jeho hlavní předností je výrazné cenové zvýhodnění při financování dalšího vozu a zjednodušený schvalovací proces.

Refinancování hypoték – Stříbrná a Bronzová koruna
Hned dvakrát se na nejvyšších příčkách objevila hypoteční novinka s názvem Refinancování hypoték. Získala 2. místo v kategorii Hypotéka a 3. místo jako Novinka roku. „Díky této novince mohou klienti ušetřit až desetitisíce korun ročně. S Refinancováním hypoték klient získá nižší úrokovou sazbu a možnost nastavení doby splatnosti hypotéky dle vlastních preferencí,“ říká Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank a dodává: „Jsem přesvědčen, že dvojí ocenění této novinky odbornou porotou odpovídá výhodám, které refinancování od GE Money Bank nabízí.“ Refinancování hypoték představila GE Money Bank jako první velká banka letos v únoru. Zájemci umožňuje ušetřit finanční prostředky tím, že přefinancuje stávající hypoteční úvěr úvěrem novým s výhodnějšími podmínkami a navíc se zjednodušeným postupem získání. Celý proces přefinancování hypotéky je také administrativně nenáročný. Žadatel může předložit původní odhad nemovitosti, který banka aktualizuje. Při řádném splácení původní hypotéky navíc dochází k zjednodušenému dokladování příjmů.

Konsolidace půjček – Stříbrná koruna (Úvěry)
Konsolidace půjček pomáhá lidem, kteří již splácejí jeden či více úvěrů. Zájemci umožňuje sloučení všech úvěrů do jednoho jediného s menší měsíční splátkou. Tím ušetří a zejména získá lepší orientaci ve svých závazcích. GE Money Bank navíc zdarma vyřídí splacení půjček v ostatních bankách nebo splátkových společnostech. Datum splátky si zájemce může zvolit dle vlastních preferencí a potřeb a vybrat si může i délku splácení od 24 měsíců až do 120 měsíců.

Genius Active – Bronzová koruna (Univerzální bankovní produkt)
Inovativní účet s jedním paušálním poplatkem představila GE Money Bank v únoru. Majitel konta Genius Active vždy dopředu ví, kolik měsíčně na bankovních poplatcích zaplatí, protože platí jeden měsíční paušál místo poplatků za jednotlivé služby a transakce. „Je zřejmé, že účty s paušálním poplatkem jsou pro klienty velmi atraktivní. To potvrzuje i 60 tisíc klientů, kteří si během téměř čtyř měsíců pořídili účet Genius Active. Jsem rád, že kvality tohoto účtu ocenila i odborná porota, “ uvedl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank.

MoneyCard Business – Bronzová koruna (Podnikatelské úvěry)
MoneyCard Business je kreditní karta s úvěrovým rámcem až 200 000 Kč šitá podnikatelům na míru. Zúčtovací období je vždy kalendářní měsíc, což plně odpovídá účetním a daňovým potřebám klienta. Pořízení není vázáno na běžný účet u GE Money Bank a navíc ji mohou získat i začínající podnikatelé s podnikatelskou historií pouhé 3 měsíce. Za nákupy zboží a služeb klienti neplatí nikdy žádné poplatky a pokud využívají až 50 denní bezúročné období, neplatí navíc za tyto transakce ani úroky. Pořízením MoneyCard Business tak podnikatelé získají cenný zdroj pro řízení svého firemního cash flow.