Hlavní navigace

GE Money Multiservis ve spolupráci se společností Tesco nabízí co-brandovanou kreditní kartu

GE Money Multiservis a Tesco rozšiřují portfolio svých služeb o speciální co-brandovou kartu. Tato kreditní karta umožní svému držiteli získat za každý nákup v prodejnách body, jež může následně uplatnit jako slevu při dalším nákupu v obchodech Tesco. Body je možné sbírat při platbách v České republice i po celém světě v místech, která akceptují karty MasterCard. S novou Tesco kreditní kartou mohou zákazníci ušetřit za své nákupy i několik tisíc ročně a ještě získat značné bonusy.

Sdílet

Hledisko jednoduchosti a rychlosti vyřízení platby při nákupu dnes hraje u řady lidí důležitou roli. Využívají proto možnosti nakupování prostřednictvím kreditní karty i při běžných každodenních nákupech v hypermarketech. GE Money Multiservis neustále monitoruje potřeby svých klientů, a proto jsme se nyní rozhodli společně s naším partnerem Tesco vydat mimořádnou co-brandovou kartu, která bude svého držitele za platbu odměňovat, vysvětluje Jarmila Kowolowská produktová manažerka, GE Money Multiservis.

O první karty budou moci zákazníci požádat již v průběhu druhé poloviny září, a to u příležitosti otevření zrekonstruovaného obchodního domu My Národní. Lucie Hadaričová, manažerka finančních služeb Tesco, dodává: Chceme zákazníkům nabídnout pohodlný a výhodný nákup a co nejširší nabídku služeb. Proto jsme naše portfolio pod značkou Tesco Finanční služby rozšířili o kreditní kartu. Zákazníci tak mohou využívat výhody hned několika finančních produktů najednou. Tesco ve spolupráci s GE Money Multiservis poskytuje pod značkou Tesco Finanční služby ještě spotřebitelské úvěry a osobní půjčku. O Tesco kreditní kartu budou moci zákazníci požádat postupně během října a listopadu v hypermarketech Tesco a obchodních domech Tesco a My na stánku Tesco Finančních služeb.

Pokud jde o Tesco kreditní kartu, klient má na ní k dispozici peníze maximálně do výše dohodnutého kreditního limitu. Za každou korunu zaplacenou touto kartou v obchodech, kde akceptují platební karty MasterCard, získá klient jeden bod. Za korunu utracenou v obchodech Tesco mu pak budou připsány body dva. Každých nasbíraných 100 bodů má hodnotu 1 Kč. Pokud tedy zákazník nakoupí v Tesco například za 1000 Kč, získá slevu 20 Kč na další nákup. Kreditní karta Tesco je v podstatě jakousi formou věrnostního programu s možností získání bodů za veškeré nákupy placené touto kreditní kartou u obchodníků a poté nabízí směnitelnost bodů za zboží.

Kreditní karta Tesco je primárně určena lidem, kteří v síti Tesco nakupují pravidelně a chtějí mít své nákupy ještě výhodnější díky tomuto novému věrnostnímu programu. Navíc mohou využít i bezúročného období až 50 dní stejně jako u ostatních kreditních karet, prozrazuje Jarmila Kowolowská z GE Money Multiservis.

Výhody Tesco kreditní karty

  • Odměna za každou platbu kartou ve všech obchodech, které akceptují karty MasterCard
  • Levnější nakupování
  • Žádné měsíční poplatky a žádný roční poplatek v prvním roce
  • Mezinárodní platnost (široká síť obchodů a bankomatů doma i v zahraničí akceptujících karty s logem MasterCard)
  • Možnost nakupování i placení na internetu
  • Bezúročné období až 50 dní (opakuje se každý měsíc a nevztahuje se na výběry z bankomatu a Cash Back (výběr hotovosti na pokladně u obchodníka)
  • Flexibilní splácení (půjčené peníze je možné rozložit do více splátek, klient si sám zvolí, kolik každý měsíc splatí.)
  • Úrazové pojištění zdarma (díky této službě jsou klienti pojištěni 24 hodin denně po celém světě pro případ trvalých následků úrazu a pro případ smrti úrazem)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).