Hlavní navigace

GE Money Bank přináší exkluzivní zpravodajství z olympijského zákulisí

[Tisková zpráva] Nová olympijská webová stránka GE Money Bank slibuje lepší propojení fanoušků Českého olympijského týmu s děním na olympiádě i se sportovci.

Sdílet

GE Money Bank spustila speciální webovou stránku pro fanoušky Českého olympijského týmu na internetové adrese www.fandetesnami.cz. Tato webová stránka nabízí nejaktuálnější zpravodajství, kalendář akcí, mapy hlavních sportovišť a blogy vybraných českých olympijských nadějí. Cílem stránky je přispět k většímu propojení fanoušků olympiády s Českým olympijským týmem.

Víme, že fanoušci mají opravdovou moc posunout české olympioniky blíže k vrcholu a napadlo nás, že by bylo dobré jako součást našich sponzorských aktivit lépe propojit fanoušky s olympiádou a sportovci, říká Ian Forrest, ředitel marketingu GE Money Bank.

Na www.fandetesnami.cz návštěvníci unikátní možnost denně sledovat novinky o českých sportovcích nominovaných na olympiádu, ale také exkluzivní blogy Martiny Sáblíkové, Tomáše Krause, Lukáše Bauera a Patrika Eliáše. „Fanoušci mohou na stránkách sledovat dění ve Vancouveru očima našich olympijských nadějí a dozvědět se, jak se připravují na hry či jaké jsou jejich pocity z vlastních výkonů. Navíc mají možnost poslat sportovcům osobní vzkaz, který se poté objeví na speciálním panelu v české olympijské vesnici přímo ve Vancouveru. Myslím si, že je to skvělý způsob, jak podpořit tým, a máme ověřeno, že sportovci to opravdu ocení“, dodal Ian Forrest.

Partnerství s GE Money Bank pro nás bylo velmi přínosné již při olympijských hrách v Pekingu. Český olympijský tým potřebuje stabilní partnery, na které se lze spolehnout, a kteří mu pomohou mobilizovat olympijské hnutí. Proto jsme rádi, že s GE Money Bank můžeme počítat jak na Zimní olympiádě 2010 ve Vancouveru, tak pro Letní olympijské hry 2012 v Londýně, sdělil Milan Jirásek, předseda Českého olympijského výboru.

Kromě nové webové stránky GE Money Bank také vytvořila aplikaci na Facebooku pro fanoušky, kteří mají zájem vyjádřit svou podporu a sdílet své komentáře s ostatními fandy Českého olympijského týmu. Snaha poskytnout fanouškům nové možnosti přístupu k Českému olympijskému týmu je součástí širší reklamní kampaně. Hlavní myšlenka kampaně je, že za každým úspěchem je skvělý tým lidí a fanoušků. GE Money Bank to ví nejen jako fanoušek, ale také jako banka, která má více než 3 600 zaměstnanců, kteří se snaží dopomoci našim klientům k realizaci jejich každodenních snů.

Skupina General Electric (GE), jejíž součástí je i GE Money Bank, je navíc od roku 2005 celosvětovým partnerem olympijských her, pro které dodává infrastrukturu, zdravotní péči, energii, či například vysílací zařízení, a napomáhá tak šíření olympijských her po celém světě. Stejně jako tomu bylo před dvěma lety v Pekingu, i letos do Vancouveru dodává General Electric řadu inovativních produktů a technologií potřebných pro provoz areálů a sportovišť. GE se navíc letos poprvé stala také sponzorem Zimních paralympijských her, které se budou konat ve Vancouveru dva týdny po skončení Olympijských her.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).