Hlavní navigace

GE Money Bank přestěhovala pobočku v Praze na Žižkově

[Tisková zpráva] K příležitosti otevření věnuje pobočka finanční dar občanskému sdružení Sluneční zahrada.

Sdílet

GE Money Bank přestěhovala své obchodní místo v lokalitě Praha Žižkov na adresu Jana Želivského 35. K slavnostnímu otevření nových prostor ve středu 27. dubna věnuje pobočka dar 15 000 Kč občanskému sdružení Sluneční zahrada. Cílem sdružení, které spojuje rodiče dětí s postižením, je zlepšovat začlenění dětí do normálního života. Při založení běžného účtu na nové pobočce do konce června 2011 jej získají klienti na půl roku zdarma.

Otevírací doba bezbariérového obchodního místa GE Money Bank na Jana Želivského 35 je ve všední dny od 9 do 17 hodin. Pobočka byla přestěhována z původní adresy v Koněvově ulici na dostupnější místo přímo u tramvajové zastávky Biskupcova. Na pobočce, kterou mohou zákazníci využívat od 11. dubna, je pro klienty k dispozici bankomat s nepřetržitým provozem. Prostřednictvím bankomatu mohou klienti také provádět platební příkazy nebo přispět na projekty UNICEF k ochraně dětí v zemích třetího světa.

Nové prostory pobočky GE Money Bank v Praze na Žižkově jsou provedeny podle interiérového návrhu významné světové designérské společnosti IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace.

Zájemci mohou na pobočce využít například aktuální akční nabídky Expres půjčky s možností výběru jedné ze tří možných výhod: poskytnutí půjčky a předčasného splacení zdarma, zaplacení jedné splátky bankou nebo odkladu splátek o 3 měsíce. Expres půjčku lze získat ve výši od 30 do 600 tisíc korun, přičemž GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění úvěru. O poskytnutí rozhoduje banka na počkání, do 5 minut od podpisu smlouvy má klient peníze na účtu.

Klienti si zde mohou zřídit také Variabilní hypotéku GE Money Bank s jednou z nejnižších úrokových sazeb na trhu (2,99 % p.a.) a velkou flexibilitou splácení. Od března navíc snížila banka poplatek za zpracování hypotéky na 2 900 Kč. Změna platí pro všechny účelové hypotéky a to bez ohledu na výši hypotečního úvěru.

V České republice mohou klienti GE Money Bank využívat široké sítě 241 obchodních míst a 662 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).