Hlavní navigace

GE Money Bank představila akční nabídku úvěrů Expres Business: půjčka 400 tisíc Kč za 8200 Kč měsíčně !!!

A nově také úvěry určené pro právě začínající advokáty, notáře, lékaře, zubaře a veterináře.

Sdílet

GE Money Bank připravila na závěr roku novinky týkající se úvěrových produktů pro podnikatele. Od 20. září nabízí akční nabídku úvěrů Expres Business, v rámci které je například možné získat úvěr v hodnotě 400 tisíc Kč s měsíčními splátkami 8200 Kč. Úvěry Expres Business poskytuje GE Money Bank až do výše 1 milionu Kč a žadatel má peníze na svém účtu k dispozici do druhého dne.

Až do konce listopadu 2006 mohou podnikatelé využít akční nabídky úvěrů Expres Business. Za 400 tisíc nyní zaplatí při úrokové sazbě 8,47 % p.a. jen 8200 Kč měsíčně. Úvěry Expres Business do výše 1 milionu Kč poskytuje GE Money Bank bez jištění nemovitostí. Splatnost lze nastavit dle individuálních potřeb podnikatele na 24 až 60 měsíců. Zažádat o úvěr je možné prostřednictvím internetové žádosti na stránkách GE Money Bank nebo kterékoliv z 208 poboček GE Money Bank.

„Kromě nízké měsíční splátky je klíčovým parametrem úvěru Expres Business snadnost a rychlost jeho vyřízení. Do 20 minut banka klientovi sdělí, kolik si může půjčit a do druhého dne má již peníze k dispozici na svém účtu,“ řekla Lenka Plšková (product manager Expres Businessu). „Vyřízení a schválení úvěru je zdarma a žadateli stačí přinést jen jedno daňové přiznání, občanský průkaz a doklad o podnikání,“ dodala Lenka Plšková.

V případě potřeby financování přesahující 1 milion Kč je pro podnikatele připraven neúčelový úvěr Universal Business. Úvěr může žadatel čerpat až do výše 5 milionů Kč se splatností maximálně 20 let a podnikatel za něj ručí nemovitostí, kterou však nemusí vlastnit. O schválení úvěru rozhoduje GE Money Bank do 3 pracovních dnů a výše úvěru může dosáhnout maximálně 70 % odhadnuté hodnoty nemovitosti.

„Universal Business je neúčelový úvěr a záleží tak pouze na podnikateli, zda ho použije na rozvoj svého podnikání nebo financování provozních potřeb,“ řekl manažer produktu Universal Business Martin Vakoč. „Splácení lze flexibilně nastavit až na 20 let. Podle aktuální ekonomické situace firmy je možné kdykoliv zažádat o odklad splátek případně upravovat jejich výši,“ upřesnil Martin Vakoč.

GE Money Bank také nově přichází s úvěry zacílenými na začínající advokáty, notáře, lékaře, zubaře a veterináře. S úvěry Legal Business a Medical Business zájemce získává až 500 000 Kč do druhého dne. Banka přitom nevyžaduje žádné daňové přiznání a pro schválení úvěru stačí občanský průkaz, a profesní průkaz nebo osvědčení. O úvěr může žádat i právě začínající podnikatel. Při úvěrech nad 1 milion Kč musí zájemce ručit nemovitostí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).