Hlavní navigace

GE Money Bank poskytla v roce 2005 Expres půjčky za téměř 11 miliard

GE Money Bank potvrdila v roce 2005 pozici inovátora na poli spotřebitelských úvěrů. Expres půjčka je i nadále jedním z nejpopulárnějších spotřebitelských úvěrů na trhu. GE Money Bank poskytla v loňském roce 192 tisíc Expres půjček v celkové hodnotě 10,9 miliardy korun. Na vysokém zájmu o Expres půjčky se podílela nabídka Půjčka v akci – v měsících, kdy probíhala, byl zájem o Expres půjčky asi o 30 % vyšší, než je celoroční průměr.

Sdílet

Za rok 2005 poskytla GE Money Bank celkem 192 tisíc spotřebitelských úvěrů Expres půjčka, což je o 13 % více než v roce 2004. Celkový objem Expres půjček poskytnutých GE Money Bank, v roce 2005 dosáhnul 10,9 miliardy korun, meziročně o 24 % více.

Na vysokém zájmu o Expres půjčky se podílela naše nabídka Půjčka v akci, v rámci níž jsme na jaře a v předvánočním období umožnili klientům získat úvěry s garantovanou nízkou splátkou. V měsících, kdy bylo možné tuto nabídku využít, tedy od března do května a od září do prosince, projevovali klienti o Expres půjčku asi o 30 % větší zájem, než je celoroční průměr, v závěru roku byla Půjčka v akci navíc podpořena unikátní spotřebitelskou soutěží o 8 automobilů, řekla manažerka Expres půjčky GE Money Bank Veronika Karlišová.

V červenci roku 2005 nabídla GE Money Bank v rámci Expres půjčky dvě nové služby, které si klienti rychle oblíbili. Umožnila klientům doplnit si úvěr do původní výše, tj. půjčit si znovu částku, kterou již splatili, a platit i nadále přibližně stejnou splátku – tuto možnost (klienti jí znají pod jménem Doplnění Expres půjčky) využívá několik tisíc klientů měsíčně. Od července je také možné si libovolně zvolit datum splátky úvěru – tuto možnost využívá zhruba 70 % všech klientů Expres půjčky.

GE Money Bank nabízí svým klientům rovněž řadu alternativních distribučních kanálů, jejichž prostřednictvím je možné Expres půjčku získat. Prostřednictvím internetu se vyřizuje několik set Expres půjček měsíčně, rovněž tolik získá úvěr prostřednictvím unikátní služby Infolimit, kterou GE Money Bank nabízí na svých bankomatech. Zájemce o úvěr zjistí v bankomatech GE Money Bank výši částky, kterou je mu GE Money Bank ochotna poskytnout, a může v bankomatu o půjčku i požádat. Několik tisíc klientů měsíčně využije také prescoringu na telefonické lince 844 844 844, kde snadno zjistí, na jak vysoký úvěr mohou dosáhnout, uvedla Veronika Karlišová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).