Hlavní navigace

GE Money Bank nabízí nejvyšší odměny za nákupy u debetních platebních karet

GE Money Bank, jako jediná na českém trhu, nabízí unikátní program odměn za platby debetními platebními kartami. V rámci služby Odměna za platby kartou klientům vrací peníze na účet za každou platbu na internetu a u obchodníků. Od 1. června banka upravuje výši odměn.

Sdílet

Za platbu debetní kartou MasterCard Gold a MasterCard Business Premium nyní klienti získávají zpět 0,6 procenta z hodnoty nákupu a u karet MasterCard Standard, MasterCard Business a MasterCard Internet 0,5 procenta. U elektronické debetní platební karty Maestro odměna dosahuje 0,4 procenta. GE Money Bank nabízí nejvyšší odměny za platbu kartou na českém trhu, klientům od května 2008 vyplatila již více než 27 milionů korun.

Odměnami se GE Money Bank snaží ještě více zatraktivnit klientům používání karet zejména pro platby u obchodníků a na internetu. Z transakčního chování našich klientů je zcela patrné, že si je velmi oblíbili. Chceme ještě více zvýhodňovat klienty, kteří jsou transakčně aktivní a zároveň je motivovat k získání vyšších typů karet s dalšími výhodami. Proto chceme s tímto unikátním benefitem v podobě vracení peněz klientům na účet dále pracovat, a vycházet tak vstříc jejich potřebám, řekl Ondřej Lokvenc, manažer běžných účtů a platebních karet GE Money Bank.

GE Money Bank je jedinou bankou na českém trhu, která majitele svých účtů odměňuje za bezhotovostní platby v obchodech nebo na internetu přímo penězi. Banka nabízí nejvyšší odměny za platbu kartou na českém trhu a zároveň zvýhodňuje ty debetní platební karty, které jsou k platbám v obchodě a na internetu nejvhodnější. Na kartě MasterCard Gold a MasterCard Business Premium se odměna zvyšuje na 0,6 %, na kartách MasterCard Standard, MasterCard Business a MasterCard Internet zůstává odměna 0,5 % a na kartě Maestro 0,4 %.

Od května 2008 vyplatila GE Money Bank na odměnách již více než 27 milionů korun, a je tak jedničkou na českém bankovním trhu ve výši poskytnutých odměn. Služba Odměna za platby kartou je integrální součástí kont typu Genius Active, Genius Gold, Genius Student a všech kont typu Genius Business Active.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).