Hlavní navigace

GE Capital Multiservis přichází v předvánočním období s odkladem splátek a nulovým navýšením

Společnost GE Capital Multiservis, poskytující spotřebitelský Multiservis úvěr a nákupní úvěrovou O.K. kartu, připravila pro zákazníky na období předvánočních nákupů speciální nabídku - zákazníci mohou do konce roku nakupovat na splátky s nulovým navýšením.

Sdílet

Nabídka se týká oblíbeného produktu 1/10, při jehož využití zaplatí zákazník v okamžiku nákupu 10 % ceny zboží a v následujících deseti měsících zaplatí vždy 1/10 ceny zboží.

Každý, kdo nakoupí od 1. října do konce letošního roku zboží na Multiservis úvěr, si tedy může vybrat mezi dvěma výhodnými variantami splácení: buď se rozhodne využít možnosti splatit celý úvěr kdykoli do čtyř měsíců bez jakéhokoli navýšení ceny, nebo začne zakoupené zboží standardně splácet, ale úroky mu budou účtovány až po čtyřech měsících od data nákupu.

Při volbě první varianty, tedy splacení úvěru do čtyř měsíců od data nákupu, nebude účtováno spotřebiteli žádné navýšení ani poplatky za zřízení úvěru nebo vedení účtu. Tato varianta je vhodná například tehdy, pokud klient aktuálně nedisponuje celkovou potřebnou částkou k nákupu, ale ví, že do tří měsíců bude mít dostatek finanční hotovosti ke splacení úvěru.

Vánoce patří k obdobím, které zatěžují nejvíce rodinný rozpočet. Čtyřměsíční odklad splátek je tedy velmi praktický, řekl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel GE Capital Multiservis. Velmi výhodnou variantou je přitom splacení úvěru do čtyř měsíců od data nákupu. Zákazníci GE Capital Multiservis tak mohou udělat radost sobě i svým blízkým a nemusí za nákupy zaplatit ani korunu navíc, dodal Jiří Pathy.

Hlavní konkurenční výhodou Multiservis úvěru je jeho dostupnost a snadnost vyřízení. S jeho pomocí mohou spotřebitelé nakupovat na splátky ve více než 6 000 obchodů po celé České republice. Od poloviny letošního roku navíc nemusí zákazníci dokládat ani výši svého příjmu – celý proces nákupu je tak maximálně jednoduchý a nezatěžuje spotřebitele zbytečnými formalitami.

Díky inovaci produktů a jejich zpřístupnění široké veřejnosti se dařilo společnosti GE Capital Multiservis kontinuálně zvyšovat objem poskytnutých úvěrů v průběhu celého letošního roku. Ke konci července 2004 evidoval GE Capital Multiservis přibližně 615 tisíc zákazníků s aktivní smlouvou o Multiservis úvěru a přibližně 409 tisíc aktivních O.K. karet. „Zatímco ještě v roce 2002 dosáhl objem poskytnutých úvěrů za celý rok hranice 5,5 miliardy Kč, v letošním roce byla tato hranice pokořena již na přelomu srpna a září – tedy ještě před začátkem předvánoční nákupní sezóny,“ uvedl Jiří Pathy.

Eva Chaloupková
manažerka externí komunikace GE Capital Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).