Hlavní navigace

GE Capital Multiservis překročí v těchto dnech hranici 5 mld. Kč profinancovaných nákupů

Společnost GE Capital Multiservis potvrdila jasnou pozici leadera na českém trhu splátkového prodeje. Kromě dnes představeného Internetového spotřebitelského úvěru Multiservis společnost oznámila, že právě v těchto dnech překročí objem profinancovaných nákupů prostřednictvím produktů společnosti od počátku roku hranici 5 miliard Kč.

Sdílet

Ke konci července 2004 evidoval GE Capital Multiservis přibližně 615 tisíc zákazníků s aktivní smlouvou o Multiservis úvěru a přibližně 409 tisíc aktivních O.K. karet. Zatímco ještě v roce 2002 dosáhl objem profinancovaných prostředků za celý rok hranice 5,5 miliardy Kč, v letošním roce bude tato hranice pokořena již na přelomu srpna a září – tedy ještě před začátkem předvánoční nákupní sezóny.

Na základě dlouhodobého sledování požadavků spotřebitelů průběžně upravuje GE Capital Multiservis své produkty a snaží se tak v maximální možné míře vycházet vstříc všem svým zákazníkům, řekl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel GE Capital Multiservis.

Mezi hlavní změny Multiservis úvěru v roce 2004 náleží zrušení povinnosti doložit výši dosahovaného příjmu při žádosti o úvěr. Věříme, že zákazníci ocení snazší proces žádosti o úvěr a to, že je nyní Multiservis úvěr přístupný opravdu široké skupině spotřebitelů, dodal Jiří Pathy.

Prostřednictvím dvou hlavních produktů, Multiservis úvěru a O.K. karty, se společnost GE Capital Multiservis snaží poskytnout svým klientům co možná nejrychlejší, nejpohodlnější a nejjednodušší způsob nákupu zboží na splátky. U obou těchto produktů GE Capital Multiservis nevyžaduje ručitele. Zákazník tak nemusí žádat nikoho ze svých blízkých o jištění úvěru a je mu umožněno nakupovat ve více než 6000 obchodech po celé ČR. Snadno dostupná nákupní úvěrová O.K. karta je založena na principu revolvingového úvěru a má nejnižší úvěrovou sazbu, jaká je poskytována na českém trhu (1,89 % měsíčně).

Eva Chaloupková

manažerka externí komunikace GE Capital Multiservis 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).