Hlavní navigace

GE Capital Multiservis partnerem obchodního domu IKEA pro splátkový prodej

Sdílet

Praha
31. července 20001

Od dubna 2001 je GE Capital Multiservis jedinou společností splátkového prodeje, která na základě vyhraného výběrového řízení vydává nové úvěrové smlouvy v obchodním domě IKEA. Zákazníkům tohoto obchodního domu GE Capital Multiservis nabízí vedle standardních služeb splátkového prodeje i IKEA O.K. kartu a nový produkt – úvěr s postupným čerpáním.

Úvěr s postupným čerpáním zákazníkům umožní na základě jedné žádosti o úvěr realizovat své nákupy na splátky postupně. Nemusejí tak vyřizovat více smluv ani mít obavy, zda opakovaně úvěr získají. Pro zákazníky je určitě zajímavá i ta skutečnost, že je úvěr čerpán a úvěrován až po obdržení zboží. Úvěr s postupným čerpáním je poskytován v rozmezí 10 000 – 75 000 Kč. Při úvěru do 25 000 Kč zákazník nemusí předložit potvrzení o příjmu.

Zákazníci úvěr s postupným čerpáním čerpají ve třech fázích, minimální výše prvního a druhého čerpání je stanovena. První čerpání musí být minimálně ve výši 20% ze schváleného úvěrového rámce. Druhé musí být minimálně ve výši 3 000 Kč, v posledním čerpání bude moci zákazník vyčerpat zbytek úvěru bez ohledu na jeho výši. Zákazník však přislíbený úvěr nemusí vyčerpat celý, úroky se vždy počítají jen z čerpaných prostředků. Zákazník má na vyčerpání úvěru dobu 3 měsíců od datumu jeho schválení.

To jaké výhody přináší úvěr s postupným čerpáním zákazníkům, vysvětluje František Šír, výkonný ředitel GE Capital Multiservis: „Na základě jedné smlouvy získají zákazníci vlastně tři úvěry, což jim ušetří několikanásobnou administrativu. Při uzavření smlouvy o úvěru s postupným čerpáním potvrdíme zákazníkovi, že mu jsme ochotni půjčit určitou částku a záleží jen na něm, zda ji vyčerpá celou, nebo pouze její část. Domnívám se, že to mnohým usnadní plánování toho, jak si například zařídit byt, protože budou dopředu vědět, kolik peněz mohou získat od nás.“

IKEA O.K. karta se ve svých parametrech shoduje se standardní O.K. kartou, nese však speciální design IKEA. Obě společnosti se dohodly na společné propagaci této karty v prostorách obchodního domu IKEA. Finanční služby GE Capital Multiservis jsou zároveň propagovány v interním rozhlase, zákazníkům slouží i stánek umístěný přímo v prodejních prostorách obchodního domu IKEA. Obě společnosti doufají, že zákazníci díky výše uvedeným službám získají to nejlepší pro uspokojení jejich požadavků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).