Hlavní navigace

GE Capital Multiservis nabízí nákup na splátky od 150 Kč měsíčněGE Capital Multiservis nabízí nákup na splátky od 150 Kč měsíčně

GE Capital Multiservis jako vedoucí společnost na trhu splátkového prodeje uvádí nabídku, která umožní klientům nakoupit na splátky již od 150 Kč měsíčně. GE Capital Multiservis touto nabídkou potvrdil svou roli inovátora. Klienti navíc při využití této nabídky nepotřebují potvrzení o výši příjmu.

Sdílet

Při tvorbě nové nabídky na nákup na splátky od 150 Kč měsíčně jsme vycházeli z požadavků našich zákazníků. Z průzkumů, které máme k dispozici, totiž vyplývá, že výše splátky je pro klienty při nákupu na splátky důležitá. Naše nová nabídka tak přiblíží nákup na splátky opravdu každému, uvedl Jiří Pathy, generální ředitel GE Capital Multiservis. Zákazníci si tak budou moci pořídit věci, které potřebují, aniž by tím nějak zatížili svůj rodinný rozpočet, dodal Jiří Pathy.

Platba v hotovosti činí u této nabídky pouhých 10 % z ceny zboží, zbytek může klient splácet ve 22 měsíčních splátkách ve výši 5 %.

Další výhodou nabídky na nákup se splátkou už od 150 Kč měsíčně je i to, že zákazník nepotřebuje potvrzení o výši příjmu, a to až do maximálního úvěrového rámce – 75 tisíc Kč. Znamená to, že nákup na splátky je nyní ještě rychlejší a jednodušší. Spodní hranice úvěrového rámce je 3000 Kč.

Klienti GE Capital Multiservis mohou společně s nabídkou na nákup na splátky již od 150 Kč měsíčně získat také možnost pojištění schopnosti splátek v důsledku nepříjemných životních situací – např. při ztrátě zaměstnání či nemoci.

GE Capital Multiservis uvedením nové nabídky potvrzuje svou roli inovátora a leadera trhu. O postavení, které GE Capital Multiservis na trhu má, svědčí objem nově poskytnutých úvěrů za první čtyři měsíce letošního roku. Od ledna do dubna 2004 profinancoval GE Capital Multiservis nákupy za bezmála 2,3 miliardy Kč, což představuje meziroční nárůst o 46 %.

Předpokládáme, že tempo růstu nákupů na splátky se v dalších částech roku nebude nijak razantně snižovat. Český trh se tak bude přibližovat trhům ve vyspělých zemích, kde je nakupování na splátky naprosto běžnou součástí každodenního života, řekl Jiří Pathy.

Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Capital Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).