Hlavní navigace

GE Capital Leasing nabízí výhodný a jednoduchý leasing na automobily prodávané prostřednictvím inzerce

Sdílet

Praha
3. září 2002

Společnost GE Capital Leasing se rozhodla zákazníkům zjednodušit leasingový nákup ojetých automobilů prodávaných prostřednictvím inzerce. Jde o nový produkt Inzert Leasing. Jednodušší je především to, že prodej a nákup ojetého automobilu mezi dvěma fyzickými osobami neprobíhá tak jako doposud prostřednictvím standardního odkupu a prodeje v autobazaru.

Prodej a nákup ojetého automobilu prostřednictvím Inzert Leasingu od společnosti GE Capital Leasing probíhá velmi jednoduše. Celý obchod začíná tím, že kupující nalezne požadovaný automobil v inzerci. Kupující poté kontaktuje prodávajícího, se kterým se dohodne na ceně automobilu. K tomu, aby mohl být obchod úspěšně uzavřen kontaktuje kupující bezplatnou infolinku GE Capital Leasing 0800 10 30 50, na které dostane informaci o tom, zda je na vybraný automobil leasing možný a který nejbližší autobazar obchod zprostředkuje.

„V této chvíli přichází do procesu změna, která obchod zvýhodňuje. Prostřednictvím produktu Inzert Leasing totiž není nutné automobil nejprve prodat autobazaru a poté si jej odkoupit i s navýšením, které by si autobazar ponechal jako provizi. V případě Inzert Leasingu zůstává dohodnutá cena mezi prodávajícím a nakupujícím stejná,“ vysvětluje manažer vývoje nových produktů GE Capital Leasing Petr Šaštinský.

Rolí autobazaru je ověřit technický stav vozidla, zaslat návrh leasingové smlouvy a zajistit prověření původu vozu, což je další neocenitelná služba pro nového uživatele vozidla. Pokud je leasingová smlouva s GE Capital Leasing schválena a na vozidle nejsou zjištěny právní vady, podepíše kupující leasingovou smlouvu a složí akontaci a autobazar zaplatí prodávajícímu cenu za automobil. Následně dojde k vyrovnání mezi autobazarem a GE Capital Leasing.

Jaké jsou výhody Inzert Leasingu:

Kupující si nemusí vybírat vůz na leasing pouze v autobazarech.
Autobazar si za sjednání obchodu nebere od klienta žádnou provizi – jeho rolí je vozidlo technicky prověřit, zaslat návrh leasingové smlouvy a vyplatit plnou cenu za vůz prodávajícímu.
Cena je dohodnuta mezi kupujícím a prodávajícím. Autobazar do výše ceny nijak nezasahuje.

Ideální postup při nákupu vozu prostřednictvím Inzert Leasingu:

1) Kupující si našel automobil v inzerci. Nemá na něj dostatečnou hotovost a proto využije produktu GE Capital Leasing Inzert Leasing.
2) Kupující telefonuje prodávajícímu a dohadují si cenu a možnost leasingu. Kupující i prodávající se na ceně dohodli.
3) Kupující volá na zelenou linku GE Capital Leasing 0800 10 30 50 a dostává informaci, zda je na auto možné uzavřít leasingovou smlouvu a v jakém autobazaru lze případný obchod uzavřít.
4) Kupující telefonuje prodávajícímu a oba se dohodnou, ve kterém autobazaru se sejdou.
5) Autobazar ověří technický stav vozu a zajistí lustraci. Vyplní s kupujícím návrh leasingové smlouvy a zašle ji ke schválení do GE Capital Leasing. Leasingová smlouva je schválena.
6) Kupující i prodávající čekají na výsledek lustrace původu vozu. Lustrace je negativní.
7) Autobazar volá kupujícímu, že je lustrace negativní a dohodnou si den předání automobilu v autobazaru.
8) Kupující podepíše v autobazaru leasingovou smlouvu a složí akontaci. Prodávající obdrží od autobazaru požadovanou částku za vůz.
9) GE Capital Leasing zaplatí autobazaru na základě kupní smlouvy částku, kterou autobazar vyplatil prodávajícímu.

Kromě Inzert Leasingu připravila společnost GE Capital Leasing v období od 5. června do 30. září 2002 pro zákazníky výhodnou nabídku komplexního financování nových vozů třinácti nejrozšířenějších značek tzv. „Bezstarostný leasing“.

Společnost GE Capital Leasing je již pátým rokem leaderem na trhu ojetých automobilů. Toto úspěšné postavení si chce společnost GE Capital Leasing udržet i do budoucna a zároveň ještě více posílit prodej leasingu nových vozů. „Oba segmenty se snažíme doplňovat řadou speciálních nabídek, abychom poskytli zákazníkům co nejlepší podmínky financování,“ uvedl marketingový manažer společnosti GE Capital Leasing Jan Hrubý.

Výhody nabídky Bezstarostný leasing:
Velice příznivá sazba úročení leasingu.
Možnost rozložení splátek od 24 do 60 měsíců (zákazník si může vybrat libovolný počet splátek v uvedeném rozmezí, tedy například 54 splátek).
Nízká první splátka, která například u užitkových vozů začíná již na hranici 10 procent pořizovací ceny vozu.
Výhodná sazba havarijního pojištění a povinného ručení v rámci leasingové smlouvy.
Možnost sjednání pojištění klienta (tzn. pojištění schopnosti splácet leasing).
Leasingové splátky již obsahují: pojištění sedadel, asistenční službu, pojištění čelního skla.

„Uvedená nabídka zvýhodnění je určena zákazníkům, kteří kupují automobily vybraných třinácti druhů značek. Patří mezi ně: Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Toyota a Volkswagen,“ doplňuje Jan Hrubý. Těchto třináct značek doplňuje ještě domácí Škoda. U té již akce Bezstarostný leasing probíhá od počátku května.

Více informací na http://www.gecapital.cz nebo na 0800 10 30 50

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).