Hlavní navigace

GE Capital Bank zvýšila maximální výši Osobní půjčky Expres na 200 000 Kč

GE Capital Bank vyšla vstříc rostoucímu zájmu klientů o spotřebitelské úvěry a zvýšila maximální výši Osobní půjčky Expres ze 150 000 na 200 000 Kč. Přitom GE Capital Bank nevyžaduje žádnou formu ručení či zástavy pro jakoukoliv výši poskytnuté Osobní půjčky Expres. Jde tak o nejvyšší neúčelový spotřebitelský úvěr na českém trhu, který je poskytovaný bez jakéhokoli zajištění.

Sdílet

GE Capital Bank zaznamenává trvale rostoucí zájem o Osobní půjčku Expres. Ke konci října takto poskytla od počátku roku 120 000 úvěrů v objemu 5,5 mld. Kč. Je to téměř o 50 % více než ve stejném období loňského roku.

Očekáváme, že předvánoční týdny zvýší zájem klientů o spotřebitelské úvěry. Denní objem poskytovaných Expres půjček by tak v tomto období mohl vzrůst o 30 – 40 %, řekl Radko Šindrbal, manažer spotřebitelských půjček GE Capital Bank. Vliv na to bude mít nepochybně růst výdajů spojených s předvánočními nákupy. Dalším podstatným faktorem je i zvýšení maximální výše Expres půjčky na 200 000 Kč, k němuž jsme nyní přistoupili, dodává Radko Šindrbal.

Na růstu zájmu o Expres půjčku má vliv rozšíření služeb, které jsou s ním spojené. GE Capital Bank letos v prvním pololetí nabídla telefonní linku Osobní půjčky Expres 841 141 141, kde se zájemci během pár minut dozvědí, nejenom jestli jim GE Capital Bank půjčí, ale dokonce jak velkou půjčku mohou získat či jaká bude jejich měsíční splátka.

Klientům banka nabídla také službu Infolimit. Jejím prostřednictvím se mohou kdykoliv informovat, jak velkou půjčku jim může banka v daném okamžiku nabídnout. Na konci každého měsíce jsou automaticky vyhodnoceny informace, které má banka o běžném účtu daného klienta, a na jejich základě je klientovi nabídnuta aktuální výše půjčky, kterou je klientovi GE Capital Bank připravena kdykoliv poskytnout. Tyto informační limity jsou platné vždy po dobu následujícího kalendářního měsíce a jejich výši si klient může zjistit prostřednictvím Internet Banky, Mobil Banky, Telefon Banky, při osobní návštěvě na obchodním místě GE Capital Bank a také z výpisu z běžného účtu.

Růst poskytnutých Expres půjček je dán i tím, že GE Capital Bank má na českém bankovním trhu v oblasti spotřebitelských půjček pozici inovátora. Jako první peněžní ústav v České republice umožňuje získat spotřebitelský úvěr Osobní půjčka Expres i neklientům GECB prostřednictvím internetu (www.exprespujcka.cz). Podstatné je, že tuto možnost mají nejen klienti banky, ale i zájemci o úvěr, kteří dosud klienty banky nejsou. Chceme využít prudkého nárůstu používání internetu. Podle našich zjištění až 17 % populace do 30 let preferuje možnost požádat o půjčku prostřednictvím internetu, řekl Radko Šindrbal, manažer spotřebitelských úvěrů GE Capital Bank.

Petra Kopecká, manažerka komunikace GE Capital Bank

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).