Hlavní navigace

Garantované zhodnocení pro nové FLEXI životní pojištění zůstává na 2,25 % p. a.

Pro mimořádné a jednorázové pojistné sjednané v rámci FLEXI životního pojištění zůstává ve třetím čtvrtletí roku 2009 garantované zhodnocení 2,25 % p. a. Pojišťovna České spořitelny se pro následující období rozhodla udržet úroveň zhodnocení, a to i přes skutečnost, že situace na finančních trzích zůstává velmi problematická. V případě běžně placeného pojistného mohou klienti i nadále počítat s garantovaným růstem kapitálové hodnoty minimálně o 2,4 % p. a.

Sdílet

Výše garantovaného zhodnocení je v případě mimořádného a jednorázového pojistného vyhlašována každé čtvrtletí. Rozhodli jsme se zachovat dosavadní úroveň garantovaného zhodnocení pro mimořádné a jednorázové pojistné, a nabízet tak FLEXI životní pojištění jako zajímavou alternativu ke klasickým spořicím bankovním produktům, říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny.

Nové FLEXI životní pojištění bylo uvedeno na trh začátkem letošního roku a od té doby ho využívá více než 73 000 klientů. Kromě smrti z jakýchkoliv příčin mají klienti ve smlouvě nejčastěji sjednána doplňková pojištění trvalých následků úrazu, denního odškodného úrazu, smrti následkem úrazu a hospitalizace v důsledku nemoci či úrazu.

Informace o aktuálním zhodnocení pojistných produktů Pojišťovny České spořitelny klienti najdou na internetové stránce www.flexi.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).