Hlavní navigace

Franchisová společnost CHIRŠ zveřejňuje své know-how

Poprvé v České republice mezinárodní franchisová společnost zveřejňuje své know-how, které jí zajistilo úspěch ve světě.

Profesionální kurzy realitních poradců společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, které doposud byly přístupné výhradně pro spolupracovníky společnosti, jsou od začátku letošního roku otevřené všem zájemcům z řad samostatných realitních makléřů, majitelů realitních kanceláří a všech, které byznys v realitách zajímá.

Profese realitního makléře je stejná jako každá jiná. Existují moderní metody, systémy práce, efektivní pracovní nástroje. Nicméně profesionálních kurzů pro zprostředkovatele obchodů s nemovitostmi je velmi málo a většina z nich se věnuje pouze právním otázkám.

Společnost CHIRŠ se rozhodla díky svému know-how zaplnit díru, která v tomto segmentu celoživotního vzdělávání na českém trhu bezesporu je.

V průběhu pětidenního kurzu každý zájemce může zjistit, jak uzavírat exkluzivní smlouvy s klienty, jak udělat předprodejní přípravu nemovitosti, co znamená efektivní marketing nemovitosti, jak uspořádat den otevřených dveří. Dozví se o efektivním plánováni a řízení svého času, jak se prosadit na trhu a během krátké doby vybudovat velice úspěšné podnikaní.

Proč?

„Poskytujeme naše know-how, protože chceme, aby všichni kolem nás byli úspěšnější. Jedině tak vytvoříme na realitním trhu podmínky k spravedlivé konkurenci a bezpečné spolupráci, která pomůže nejen realtorům, ale především klientům. Společně dokážeme totiž víc,“ uvedl ředitel CHIRŠ realitní kanceláře Artem Egorov.

Chirš CHIRŠ Česká republika, www.chirs.cz