Hlavní navigace

Franchisová společnost CHIRŠ zveřejňuje své know-how

Poprvé v České republice mezinárodní franchisová společnost zveřejňuje své know-how, které jí zajistilo úspěch ve světě.

Sdílet

Profesionální kurzy realitních poradců společnosti CHIRŠ realitní kanceláře, které doposud byly přístupné výhradně pro spolupracovníky společnosti, jsou od začátku letošního roku otevřené všem zájemcům z řad samostatných realitních makléřů, majitelů realitních kanceláří a všech, které byznys v realitách zajímá.

Profese realitního makléře je stejná jako každá jiná. Existují moderní metody, systémy práce, efektivní pracovní nástroje. Nicméně profesionálních kurzů pro zprostředkovatele obchodů s nemovitostmi je velmi málo a většina z nich se věnuje pouze právním otázkám.

Společnost CHIRŠ se rozhodla díky svému know-how zaplnit díru, která v tomto segmentu celoživotního vzdělávání na českém trhu bezesporu je.

V průběhu pětidenního kurzu každý zájemce může zjistit, jak uzavírat exkluzivní smlouvy s klienty, jak udělat předprodejní přípravu nemovitosti, co znamená efektivní marketing nemovitosti, jak uspořádat den otevřených dveří. Dozví se o efektivním plánováni a řízení svého času, jak se prosadit na trhu a během krátké doby vybudovat velice úspěšné podnikaní.

Proč?

„Poskytujeme naše know-how, protože chceme, aby všichni kolem nás byli úspěšnější. Jedině tak vytvoříme na realitním trhu podmínky k spravedlivé konkurenci a bezpečné spolupráci, která pomůže nejen realtorům, ale především klientům. Společně dokážeme totiž víc,“ uvedl ředitel CHIRŠ realitní kanceláře Artem Egorov.

Chirš CHIRŠ Česká republika, www.chirs.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).