Hlavní navigace

Fond ČSOB Sponzoři sportu se setkal se zájmem – klienti do něj vložili přes 67 milionů korun

Fond Maximal Invest – ČSOB Sponzoři sportu 1 se setkal se zájmem klientů. Celkem se tak do fondu během srpna upsaly prostředky ve výši 67,7 milionu korun. Fond je zaměřený na akcie předních firem, které sponzorují sportovní akce.

Sdílet

„Na zájmu o fond s akciemi sportovních sponzorů se zřejmě projevily obě velké sportovní akce letošního léta – mistrovství Evropy ve fotbale a olympijské hry,“ řekl Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Maximal Invest – ČSOB Sponzoři sportu 1 nabídl možnost investovat své prostředky a zároveň se pojistit proti invaliditě a úmrtí. Zaměření fondu je na akcie předních sponzorů vrcholných sportovních podniků. Sportovní akce vždy přinášejí vysoké zisky výrobcům, obchodníkům i investorům. Akce typu olympijských her postaví značku sponzora do centra pozornosti více než miliardy potenciálních zákazníků.

Oficiální sdělení: V souladu s platnými právními předpisy upozorňujeme, že hodnota investice a příjem z ní mohou v průběhu investičního období kolísat, a to i pod svoji výchozí hodnotu. Vyplacení vložené investice a dosaženého výnosu je zajištěno pouze při splatnosti fondu. Výkonnost v minulosti, popř. očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem budoucích výnosů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).