Hlavní navigace

FLEXI životní pojištění je nejlepší životní pojištění a finanční novinka roku 2009

Rozhodla o tom odborná porota soutěže Zlatá koruna, která pojištění FLEXI udělila dvě nejvyšší ocenění v kategoriích Životní pojištění a Novinka roku. Pojišťovně České spořitelny se tak podařilo vylepšit loňské druhé místo v kategorii Životní pojištění. Nové FLEXI životní pojištění bylo uvedeno na trh začátkem letošního roku a od té doby si ho sjednalo více než 55 000 klientů.

Sdílet

Volba odborné poroty potvrdila, že parametry FLEXI životního pojištění nemají, co se týče komplexnosti a flexibility, na českém trhu konkurenci, říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny a dodává: Dlouhodobě nepatří životní pojištění v tuzemských podmínkách mezi finanční instrumenty, kterým by byla věnována největší pozornost. Z tohoto pohledu si velmi vážíme ocenění Novinka roku, protože vzešlo z konkurence všech finančních produktů napříč trhem. Životní pojištění svoji pozici mezi finančními produkty po právu posiluje. Nakonec to dokazuje výrazný růst zájmu klientů, který zaznamenáváme.

FLEXI životní pojištění je rodinné pojištění, které lze v rámci jedné smlouvy uzavřít až pro dva dospělé a pět připojištěných dětí. V případě pojištění velmi vážných onemocnění Pojišťovna České spořitelny klientovi nově nabízí krytí 24 nemocí a zákroků. Jako jediná pojišťovna v České republice sjednává pojištění doživotní kapitálové renty, renty v případě bezmocnosti a invalidity, umožňuje nastavit vybraná pojistná rizika na zkrácenou dobu.

Pojištění lze sjednat u externích obchodních partnerů Pojišťovny České spořitelny nebo v pobočkové síti České spořitelny. Minimální běžně placené měsíční pojistné činí v případě FLEXI životního pojištění 300 korun a minimální doba trvání, na kterou lze pojištění sjednat, jsou tři roky.

V soutěži Zlatá koruna jsou oceňovány nejlepší finanční produkty na českém trhu. Produkty hodnotí Finanční akademie, soutěžní porota složená z 260 odborníků. Výsledky hodnocení ve Zlaté koruně veřejnosti pomáhají snáze se orientovat v nabídce finančních produktů. Letošní 7. ročník soutěže se konal pod záštitou ministra financí ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).