Hlavní navigace

Fio vítězem dvou z pěti kategorií Zlatého Měšce 2009

Finanční skupina Fio se stala vítězem hned dvou kategorií letošního ročníku prestižní ankety Zlatý Měšec, ve kterém veřejnost volí nejlepší finanční instituce. První místo získala v oblasti bankovních služeb i obchodování s cennými papíry.

Sdílet

Fio, burzovní společnost byla veřejností zvolena nejlepším obchodníkem s cennými papíry v ČR. Hlasující oceňovali zejména její kvalitní vzdělávací semináře a dobrou dostupnost služeb, dobře si ale vedla i při hodnocení cen služeb či dostupnosti informací, analýz a investičních doporučení.

Společnost je největším online brokerem v ČR, v roce 1997 jako první obchodník s cennými papíry nabídla českým klientům obchodování s akciemi přes internet pomocí aplikace e-Broker, jejíž prostřednictvím mohou klienti obchodovat online nejen na trzích v ČR, ale i USA, Německu či Polsku.

Fio, družstevní záložna obsadila první místo v kategorii Banky a družstevní záložny. Vysoké hodnocení získala téměř ve všech hodnocených kritériích, hlasující ocenili zejména vysokou kvalitu jejích produktů a služeb spolu s nízkými či nulovými poplatky. Vyzdvižen byl i internetbanking či dobrý klientský servis. V tzv. hlasu lidu nezískala jediný negativní komentář.

Záložna byla založena v roce 1996 a je jednou z největších a nejstabilnějších institucí svého druhu v ČR. Stejně jako sesterská Fio, burzovní společnost působí ve svém oboru jako průkopník na českém trhu – jako první nabídla klientům v roce 1998 internet­banking a rovněž jako první začala v roce 2006 nabízet běžný účet zdarma s bezplatným tuzemským platebním stykem.

V posledních letech jsme pracovali nejen na zkvalitnění našich produktů a služeb, ale i zlepšení jejich dostupnosti pomocí výrazného rozšíření pobočkové sítě, což mnoho klientů ocenilo. Této přízně si velmi vážíme a děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali, komentoval výsledky ankety Ján Franek, tiskový mluvčí Finanční skupiny Fio.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).