Hlavní navigace

Fio opět zvítězilo v anketě o nejlepší finanční instituci

[Tisková zpráva] Fio, družstevní záložna obhájila své loňské prvenství v anketě Zlatý Měšec,v níž široká veřejnost volí nejlepší finanční instituce. Díky počtu hlasů a kladnému hodnocení se stala vítězem kategorie Banky a družstevní záložny.

Sdílet

Fio, družstevní záložna se stala vítězem hlasování veřejnosti ve své kategorii již podruhé. Klienti na ní oceňují zejména to, že poskytuje kvalitní a rychlé služby za nulové nebo nízké poplatky. Kromě neomezeného počtu tuzemských elektronických plateb zdarma si pochvalují také bezplatný platební styk se Slovenskem a levné europlatby, jejichž prostřednictvím lze přijímat a posílat platby v EUR až pětkrát levněji, než je na trhu obvyklé.

"Obhájit prvenství v takové konkurenci není jednoduché, o to více si jej vážíme. Jsme rádi, že veřejnost ocenila kromě tradičních služeb i novinku loňského roku – europlatby. Všem děkujeme za jejich hlas i hodnocení,“ komentoval výsledky ankety Jiří Vodička, marketingový ředitel Finanční skupiny Fio. „Příští rok bude Fio slavit osmnácté narozeniny a třetí vítězství v řadě v kategorii Banky a družstevní záložny by bylo jedním z nejhezčích dárků,“ doplnil.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).