Hlavní navigace

Fio banka podpoří Den bez bankovních poplatků

[Tisková zpráva] Fio banka, která se i díky své strategii nulových poplatků stala nejvstřícnější bankou roku 2011 působící na českém trhu, se připojuje ke Dni bez bankovních poplatků. Symbolickým dárkem odmění ty, kteří oslavu dne spojí s účastí ve společné soutěži s bankovnipoplatky.com.

Sdílet

Fio banka v únoru ve spolupráci se serverem bankovnipoplat­ky.com spustila v rámci zvyšování finanční gramotnosti soutěž o smartphone Samsung Galaxy S II. Každému, kdo se v Den bez bankovních poplatků připadající letos na 29.2. této soutěže zúčastní a vyplní správně anketní otázky, dá banka navíc symbolický dárek.

 „Myšlenka Dne bez bankovních poplatků je nám blízká, neboť poplatky za běžné služby neúčtujeme ani fyzickým osobám, ani podnikatelům a firmám. Jsme rádi, že informovanost klientů o cenách bankovních služeb i finančních službách obecně se stále zvyšuje a že k tomu můžeme přispět,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).