Hlavní navigace

FINEP představil nový web

Jeden z největších pražských bytových developerů dnes představil novou webovou prezentaci, která je koncipována jako portál všech projektů společnosti. Autorem grafické části je přední webdesigner Jan Kocourek, známý pod přezdívkou Dylan. Důležitou funkcí webu je i poradna, na které naleznete výčet aktuálních otázek a odpovědí na téma bydlení, kromě toho zde mohou zájemci o bydlení položit jakoukoliv otázku související s bydlením.

Sdílet

Webová prezentace je vizitkou společnosti, a proto jsme se snažili nový web sestavit tak, aby byl přehledný, praktický, ale i zábavný, říka Pavla Temrová, managerka projektu a dodává „na vytvoření grafické části jsme vybrali zkušeného odborníka s letitou praxí.

Nový web FINEPu je koncipován v grafické svěží podobě, jíž dominuje „pohodová rodinka“, která provází celou prezentací. Web obsahuje kromě standardních částí i sekci letecké snímky projektů, které budou měsíčně aktualizovány. Dále zde naleznete kompletní přehled současných, dokončených, ale i připravovaných projektů společnosti, či sekci FINEP pomáhá a podporuje.

Design, použité technologie a celkové rozvržení odráží současné trendy na poli webdesignu. Navrhovali jsme je s maximálním důrazem na přehlednost, intuitivné a snadné ovládání, jež by návštěvníkovi usnadnilo jeho orientaci na webu, říká Jan Kocourek, webdesignér nového webu společnosti FINEP.

Adresa: www.finep.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).