Hlavní navigace

Financování vozů ALFA ROMEO nyní výhodněji s CAC LEASING

Praha, 4. září 2006. Společně s podpisem rámcové smlouvy společností CAC LEASING a FIAT ČR o spolupráci v oblasti financování prodeje vozidel vstoupila v platnost také smlouva o rámcové spolupráci v případě značky ALFA ROMEO, která je součástí italského koncernu FIAT a v ČR funguje jako tzv. obchodní jednotka (business unit) Alfa Romeo.

Sdílet

Společnost CAC LEASING je hlavním partnerem značky ALFA ROMEO v České republice pro financování prodeje vozidel formou leasingu nebo úvěru. Stejně jako u vozů FIAT se smlouva prozatím týká maloobchodní sítě. Dealerskou síť Alfa Romeo tvoří v České republice 4 dealerství – v Praze, Brně a Ostravě.

Konkrétní akce zaměřené na zvýšení počtu uzavíraných leasingových smluv v případě nákupu vozů ALFA ROMEO platí od srpna 2006. „Připravili jsme speciální nabídku s názvem ALFA ROMEO Leasing. Klienti při uzavření leasingové smlouvy na financování některého z modelů ALFA ROMEO neplatí paušální poplatek,“ uvedl k nově spuštěné akci Jiří Vintr, manažer oddělení autoleasingu společnosti CAC LEASING. Výše paušálního poplatku při uzavírání leasingové smlouvy je obvykle 1 % z pořizovací ceny vozu. Klient tak díky této akci například při koupi vozu v ceně 800 tisíc Kč ušetří rovných 9 520 Kč vč. DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).