Hlavní navigace

Financování nemovitostí nově řídí v ČSOB Lenka Kostrounová

V segmentu „Korporátní a institucionální bankovnictví“ ČSOB byl nově založen útvar Financování nemovitostí, který bude zajišťovat na míru šitý finanční servis klientům podnikajícím v oblasti real estate development a všem těm, pro něž je vlastnictví, správa či pronájem nemovitostí klíčové v jejich podnikání. Ředitelkou tohoto nového útvaru byla jmenována Lenka Kostrounová.

Sdílet

Ing. Lenka Kostrounová (49) pracuje pro ČSOB od roku 1992. V předchozích letech měla na starosti útvar Projektové financování, kde se podílela na řadě úspěšně profinancovaných nemovitostních projektů, mezi jinými např. obchodního komplexu Nový Smíchov v Praze či refinancování residenčního portfolia pro EdF (Electricité de France) ve Francii.

Vidím vhodnou příležitost na trhu, jež je podpořena masivní zkušeností KBC z oblasti financování nemovitostí. Díky spolupráci s KBC, která se již uplatnila v konkrétních obchodních případech, dochází k optimální kombinaci naší znalosti trhu v České republice a znalosti světově významných developerů, uvedla Lenka Kostrounová.

Lenka Kostrounová vystudovala obor finance na VŠE v Praze a absolvovala studijní pobyty v Anglii na Notthingham University a u Chase Manhattan Bank. Ve volném čase se kromě dvěma studujícím dětem velmi aktivně věnuje lyžování, bruslení a tenisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).