Hlavní navigace

Nové financování dealerské sítě Hyundai od ČSOB Leasing

Hyundai Motor Czech, oficiální distributor vozidel a příslušenství značky Hyundai v České republice, a ČSOB Leasing, největší česká leasingová společnost, společně připravili novou formu financování skladových a předváděcích vozidel pro autorizované prodejce Hyundai.

Sdílet

Financování celé její dealerské sítě (tzv. wholesale financování NETFIN) bude zajištěno ze strany ČSOB Leasing formou systematického a pravidelného odkupování pohledávek importéra za autorizované prodejce jeho distribuční sítě, a to prostřednictvím e-komunikace. Společnost ČSOB Leasing je dlouholetým finančním partnerem sítě autorizovaných prodejců Hyundai.

Velmi dobře vnímáme trvalý potenciál značky Hyundai na evropském trhu, jejž mohou zákazníci poznat na pravidelné nabídce stále atraktivnějších nových modelů. Máme zájem podpořit další odbyt vozidel na trhu, a přispět tak nejen ke spokojenosti zákazníků, ale zároveň i podpořit českou ekonomiku v současné době. Nová forma financování přináší autorizovaným prodejcům zásadní výhody: rychlost, nulovou administrativu, 60denní bezúročné období, jež autorizovaným prodejcům umožní soustředit pozornost na kvalitu prodeje zákazníkům, rozumnou lhůtu pro vrácení poskytnutého financování a velmi zajímavé úročení, vysvětluje Radan Šantora, výkonný ředitel pro obchod společnosti ČSOB Leasing. Obě strany, tedy ČSOB Leasing i Hyundai Motor Czech, mají navíc on-line k dispozici veškeré informace a přehled finančních toků, což pomůže zajistit přehlednost a plynulost dohodnutého systému.

I přes současnou situaci na trhu, kdy prodeje automobilů po celém světě klesají, patří Hyundai stále mezi značky s nejvyšší dynamikou růstu. V České republice k tomu přispívá zejména nový výrobní závod v Nošovicích. Jsem velice rád, že se naše společnost může v ČR opřít o silného a stabilního finančního partnera s významným postavením na trhu. Jsem přesvědčen, že nová forma spolupráce při financování naší sítě autorizovaných prodejců ještě toto obchodní partnerství posílí a povede k dalšímu nárůstu prodeje nových vozidel, říká Zdeněk Fořt, generální ředitel společnosti Hyundai Motor Czech. ČSOB Leasing je již řadu let oficiálním finančním partnerem pro oblast financování sítě autorizovaných prodejců Hyundai, a tak je prakticky každý náš třetí prodaný automobil financován společností ČSOB Leasing, a sice prostřednictvím výhodných produktů Hyundai Leasing, dodává Zdeněk Fořt.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).