Hlavní navigace

Finanční rezervu mohou klienti Poštovní spořitelny nyní získat zdarma

Ať už klienty Poštovní spořitelny čekají vyšší výdaje spojené třeba s nákupem školních pomůcek, nebo jsou finančně vyčerpaní po letní dovolené, Poštovní spořitelna pro ně má řešení. Od 17. srpna do 30. září je totiž možné u všech programů Postžirových účtů zřídit povolené přečerpání bez poplatku za zřízení. Stávající i noví klienti tak zdarma získají možnost využít této pohodlné finanční rezervy a v případě potřeby přečerpat svůj účet „do mínusu“.

Sdílet

Povolené přečerpání účtu je ideální pro překlenutí dočasného nedostatku prostředků na běžném účtu. Standardně je zdarma součástí většiny našich postžirových účtů. Aby ani klientům s účty Postžiro Klasik nic nebránilo požádat o jeho zřízení, odpouštíme jim poplatek 200 korun za zřízení této služby právě v období, kdy je může čekat více výdajů, třeba v souvislosti s nákupem školních pomůcek, vysvětluje ředitelka marketingu Poštovní spořitelny Leila Goulliová.

O poskytnutí Povoleného přečerpání mohou noví klienti požádat na všech obchodních místech Poštovní spořitelny při zakládání postžirového účtu. I bez doložení příjmu tak budou mít ihned k dispozici 5 nebo 10 tisíc Kč. Stávající klienti mohou požádat kdykoliv, pokud mají některý postžirový účet již alespoň šest měsíců, případně pokud jim v posledních třech měsících na účet chodil pravidelný příjem nebo jej doloží.

Povolené přečerpání nabízí jednoduchou možnost, jak okamžitě a výhodně čerpat peníze v případě nedostatku prostředků na běžném účtu. K jeho získání klient nepotřebuje žádné zajištění a úroky platí jen ze skutečně vyčerpané částky úvěru, který je navíc veden na dobu neurčitou. Výše úvěru se odvíjí od průměru pravidelných měsíčních vkladů a může dosáhnout až 20 000 korun, v případě povoleného přečerpání účtu formou samostatné smlouvy o úvěru a doložení příjmů pak až 100 000 korun.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).