Hlavní navigace

FEBIOFEST s ČSOB přináší umění nejen na plátna kin

ČSOB zůstává i v tomto roce věrná své tradici a již pošesté v řadě podporuje v roli generálního partnera mezinárodní filmový festival – FEBIOFEST 2008. Letos navíc mohou vyjádřit své sklony k umění a individualitě i klienti. V době pořádání filmového festivalu bude ČSOB nabízet Image kartu k ČSOB Aktivnímu a ČSOB Exklusivnímu kontu zcela zdarma. Klienti těchto kont si tak mohou v období od 15. března do 30. dubna 2008 vytvořit platební kartu s obrázkem zcela dle vlastního výběru a vkusu.

Sdílet

ČSOB společně s týmem Fero Feniče přináší českým divákům další ročník unikátního festivalu, který jakoby oživoval někdejší putovní kinematografy, když vykročil z Prahy do regionů. Partnerství s FEBIOFESTEM si ČSOB cení jednak proto, jaké filmy nabízí, a také proto, kdo za ním po všechna ta léta stojí. Skupina zapálených nadšenců, dobrých filmařů a profesionálně zdatných manažerů. Obojí si zaslouží naši podporu.
FEBIOFEST je pražským nejrozsáhlejším a nejnavštěvovanějším filmovým festivalem a tím i jedinečnou možností, jak dostat řadu kvalitních domácích i zahraničních snímků k českému publiku a distributorům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).