Hlavní navigace

Fast50: Logos patří dlouhodobě k nejrychleji rostoucím technologickým firmám

Praha, 13. října 2005 – Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT řešení, byla vyhlášena druhou nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice v hodnocení Fast50 realizovaném společností Deloitte. V rámci hodnocení účastníků ze zemí celé střední Evropy se umístila na excelentním pátém místě. Do žebříčku Fast50 se přitom zařadila popáté v řadě. Za poslední tři roky se vždy umístila mezi prvními deseti firmami ze středoevropského regionu.

Sdílet

V rámci žebříčku Fast50 se hodnotí růst obratu za posledních pět let. Společnost Logos za toto období dosáhla růstu 1086 procent. Společnosti Logos se daří každým rokem zvýšit obrat o více než 40 procent. Strategie postavená na dlouhodobě udržitelném růstu se ukazuje jako správná cesta. Podobným tempem plánujeme růst i v následujících dvou letech, dodal ředitel společnosti Logos Pavel Šťovíček.

Za růstem obratu leží zejména velké projekty pro bankovní sektor – Komerční banku, Živnostenskou banku a ČSOB,dále pak pro finanční instituce jako Česká pojišťovna a ŠkoFin nebo telekomunikační firmy jako Eurotel. Dlouhodobý růst společnosti Logos umožnil otevřený přístup ke klientům, kdy je prosazována oboustranná dlouhodobá spokojenost před okamžitým ziskem.

Výrazný růst obratu společnosti s sebou přinesl také další rozvoj v oblasti lidských zdrojů. Logos dnes zaměstnává přes 220 odborníků, což je nárůst o více než třetinu oproti měsíci říjnu minulého roku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).