Hlavní navigace

Fantastická jarní nabídka od easyJetu

Přední evropská nízkorozpočtová letecká společnost chystá příchod jara oslavit svou dosud největší nabídkou. Na lety uskutečněné na všech linkách ve dnech 10. února až 31. května 2006 nabídne EasyJet slevy ve výši až 50 procent.

Sdílet

Zlevněné lety jsou k dispozici při rezervaci přes www.easyjet.com. Zlevněné lety je možné nakupovat od pátku 10. února do půlnoci 14. února.

easyJet pro tuto úžasnou nabídku připravil celkem sedm milionů zlevněných letenek a vzhledem k tomu, že se očekává vysoká poptávka, doporučujeme rezervovat si let co nejdříve. Pokud tedy chcete vzít své milované na romantický výlet, chcete si někam vyrazit s kamarády nebo se jen odreagovat krátkým výletem, aniž byste se přitom finančně zruinovali, pak si rozhodně nenechte ujít tuto úžasnou nabídku easyJetu.

easyJet do svého fantastického výprodeje zařadil též slevy na hotely a parkoviště. Celkem je k dispozici 50 000 zlevněných pokojů, od skromných až po luxusní, přičemž slevy dosahují až neuvěřitelných 20 liber na osobu. Při parkování pak na letišti můžete s easyJetem ušetřit až 65 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).