Hlavní navigace

Evropská Cestovní Pojišťovna – pojišťovna roku 2007

Evropská Cestovní Pojišťovna (ECP) byla včera oceněna v osmém ročníku ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Sdílet

Evropská Cestovní Pojišťovna získala následující ocenění:

  • Pojišťovna roku 2007 – specializovaný pojistitel – 1. místo v hlavní kategorii
  • Pojišťovna roku 2007 – specializovaný pojistitel – 1. místo v kategorii likvidace škod
  • Pojišťovna roku 2007 – specializovaný pojistitel – 1. místo v kategorii inovace pojistných produktů
  • Pojišťovna roku 2007 – specializovaný pojistitel – 1. místo v kategorii spolupráce s makléři
  • Pojistný produkt roku – MultiTrip – 3. místo

V minulém ročníku soutěže se ECP stala absolutním vítězem a držitelem titulu Pojišťovna roku 2006.

„Vítězství v anketě Pojišťovna roku nás samozřejmě velmi těší, je důkazem kvalitní a poctivé práce našich zaměstnanců. Tato prestižní soutěž s osmiletou tradicí oceňuje pojišťovny, které se umějí zhostit svého poslání na vysoké úrovni. Proto zisk titulu od hodnotitelů v této oblasti nejpovolanějších, pojišťovacích makléřů, nás utvrzuje v tom, že ve svém oboru odvádíme dobrou práci a poskytujeme klientům kvalitní pojistné produkty a služby. Spolupráce s makléři se týká převážně pojištění firem na pracovní cesty zaměstnanců do zahraničí a v této oblasti si troufám tvrdit, že naše produkty nabízí nejvyšší komfort a variabilitu na zdejším trhu. 1. místo v likvidaci škod pak jasně hovoří o vstřícném a nebyrokratickém vyřizování škod a poskytování profesionální asistenční služby. Vítězství je též dáno flexibilitou našich zaměstnanců a nízkou administrativní zátěží vůči našim partnerům – pojišťovacím makléřům,“ uvádí ing. Hana Axmannová, členka představenstva a ředitelka korporátního pojištění Evropské Cestovní Pojišťovny.

Soutěž je pořádána Asociací českých pojišťovacích makléřů, hlasujícími jsou samotní makléři. Profesionálové v pojišťovnictví hodnotí všechny pojišťovny působící na českém trhu podle toho, jak dokážou uspokojit požadavky svých klientů, jak kvalitní produkty nabízejí a jak spolupracují se svými nejdůležitějšími obchodními partnery. V letošním ročníku ankety Pojišťovna roku 2007 hodnotilo 550 registrovaných pojišťovacích makléřů celkem 36 pojišťovacích společností, které působí na českém trhu.

Odborníci hodnotili pojišťovny v kategoriích pojištění průmyslu a podnikatelů, majetkové pojištění občanů, pojištění motorových vozidel, inovace pojistných produktů, spolupráce s makléři a likvidace škod. Z výsledků hodnocení jednotlivých dílčích kategorií vzešli hlavní vítězové soutěže – Pojišťovna roku 2007 v životním pojištění, neživotním pojištění a specializovaný pojistitel. V letošním ročníku byly rovněž hodnoceny pojistné produkty, které do soutěže o Pojistný produkt roku 2007 nominovaly samy pojišťovny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).