Hlavní navigace

Evropská Cestovní Pojišťovna (ECP) získává další ocenění v 8. ročníku soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku 2010

[Tisková zpráva] Evropská Cestovní Pojišťovna (ECP) byla v 8. ročníku soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku oceněna 3. místem v kategorii Produkt roku v segmentu neživotního pojištění za svůj produkt cestovního pojištění MultiTrip.

Sdílet

Evropská Cestovní Pojišťovna tak získala další prestižní ocenění, když v letošním roce byla oceněna 1. místem v anketě Pojišťovna roku v kategorii speciální pojistitel a zároveň získala 1. místo v anketě pořádané odborným časopisem TTG Czech republic za nejlepší pojišťovnu v cestovním ruchu.

„Další úspěch a ocenění Evropské Cestovní Pojišťovny v anketě Zlatá koruna nás velmi těší. Úspěch v anketě nás těší o to více, že v této anketě hlasovalo 350 finančních akademiků. Třetí místo našeho produktu MultiTrip nám jednoznačně ukazuje, že ve svém oboru odvádíme výbornou práci a poskytujeme klientům kvalitní pojistné produkty a služby. Letošní ocenění je pro nás závazkem se neustále zlepšovat a ocenění opětovně ukazuje na tu skutečnost, že specializace na cestovní pojištění je tím správným krokem, který oceňují nejenom naši spokojení klienti, ale také profesionálové z oboru,“ komentuje výsledky ankety pan Ondřej Rušikvas, ředitel privátního pojištění a člen představenstva Evropské Cestovní Pojišťovny.

Anketa Zlatá koruna 2010 o nejlepší finanční produkty roku je anketou, která je založena na odborném hodnocení finančních produktů a hlasování veřejnosti o nejlepší finanční produkt.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).