Hlavní navigace

EUROKAPITÁL - produktová novinka od Pojišťovny České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny uvádí u příležitosti vstupu České republiky do Evropské unie nový pojistně-investiční produkt EUROKAPITÁL s garantovaným zhodnocením ve výši 3,5 % ročně. Od poloviny května jej mohou získat klienti na všech pobočkách České spořitelny či u vybraných externích partnerů.

Sdílet

Jedná se o mimořádnou jednorázovou edici jejíž předností je kombinace standardního pojištění pro případ smrti a dožití s vysokým garantovaným zhodnocením investovaných prostředků. Kromě výše uvedeného jsou hlavními výhodami roční připisování podílu na výnosech nad rámec garantovaného zhodnocení či snadné uzavření smlouvy bez podrobného zkoumání zdravotního stavu a pro osoby nad 52 let navíc s možností uplatnění odpočtů od daně z příjmu. V případě smrti pojištěného nepodléhá plnění pojistky dani z příjmu a je vypláceno oprávněné osobě, která je na pojistné smlouvě uvedena.

Požadovanými vstupními kritérii jsou věk pojištěného (18 – 62 let), objem vložených prostředků ve výši nejméně 20 000 Kč a doba trvání smlouvy minimálně 8 let.

Vzhledem k současné nízké úrovni investic občanů do životního pojištění, aktuálnímu stavu důchodové reformy a vstupu ČR do EU jsme se rozhodli nabídnout našim klientům exkluzivní edici kapitálového životního pojištění pod obchodním názvem EUROKAPITÁL. S garantovanou mírou zhodnocení ve výši 3,5 % ročně se jedná o jednu z nejvýnosnějších investic na českém trhu, navíc s přidanou hodnotou pojištění pro případ smrti a dožití, vysvětluje Martin Janovsky, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele Pojišťovny ČS. Produkt je primárně určen klientům s volnou finanční hotovostí, kterou si chtějí nejen bezpečně uložit a zhodnotit, ale také ji využít jako významnou pojistnou ochranu, dodává M. Janovsky.

Martina Priegelhofová
tisková mluvčí Pojišťovny České spořitelny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).